Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BLACKPINK rajongók, melyik a...

BLACKPINK rajongók, melyik a kedvenc számotok?

Figyelt kérdés

Remélem azért itt van néhány BLACKPINK rajongó velem eggyütt és megosztaná melyik a kedvenc száma tőlük.

Nekem mind de ha csak egyet kéne választani akkor mindképp a Lovesick Girls, de utána jönne az Ice Cream.

A régi dalaikat valahogy nem hallgatom annyira, az újak jobban tetszenek.

Ne menjünk most másba bele nagyon, adott a kérdés és csak erre lennék kíváncsi :D.

Kedvenc szám a BLACKPINTŐL aki rajong értük! :)

Ha nem rajongsz akkor ne írj és ennyi..



2021. aug. 15. 21:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes zenéjük nagy kedvencem, de ha ténylég választani kell akkor nekem a top6 (nem sorrendben):


Kill This Love

Forever Young

DDU-DU-DDU-DU

Playing With Fire

Kick It

See u later

2022. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

DDU-DU DDU-DU

Kill This Love

Boombayah

Pink Venom

HYLT

2022. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Végre egy Blackpink-es kérdés ahol nincsen utálkozó komment. Ennek nagyon örülök. A kérdésre: az összes a kedvencem, de hogyha választani kéne akkor talán az ICE Cream lenne. Nekem bejött. A Crazy Over You nekem sem jött be nagyon. Valahogy másnak tűnik nekem, mint a többi zene. Meg még a Love To Hate Mé, meg a You Never Know sem jött be annyira. A Pretty Savage viszont nagyon bejött. Ebben az érában szerintem Jennie nagyon tarolt. Nálam ebben az érában ő a top1. Úgyhogy ennyi! Szia👋!
2023. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!