Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbiak közül kit tartasz...

Az alábbiak közül kit tartasz a legjobb énekesnőnek?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok, indokoljátok is! És kérlek legyetek objektívak!

2021. aug. 30. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Beyoncé
Mariah Carey
Whitney Houston
Lady Gaga
Celine Dion
Ariana Grande
Christina Aguilera
20 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is Beyoncé
2021. aug. 30. 14:21
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

"legyetek objektívak!"


Egy szubjektív kérdésre nem lehet objektív választ adni.


Amúgy teljesen más generáció, össze sem lehet hasonlítani őket.


Mariah Carey, Whitney Houston, Celine Dion egy korosztály, közülük (számomra) Houston a kiemelkedő.


Beyoncé, Lady Gaga, Christina Aguilera egyformán jók, talán énekhangban Aguileria jobb, de nem sokkal.


Ariana Grande a kakukktojás. Őt a felsoroltak közül nincs kivel összemérni. De ha figyelmen kívül hagyjuk a generációs különbséget, számomra ő a legszürkébb.

2021. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pár nevet kihagytál nem?
2021. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2021. aug. 30. 14:42
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Lady Gaga
2021. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lady Gagával egyetértek, és azzal is, hogy szubjektív dolgokat nem lehet összehasonlítani. :-(
2021. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát pedig az, hogy ki milyen technikával énekel, nagyon is elemezhető objektíven... mint ahogy a kritikusok is teszik

Objektív technikát tanítanak az énektanárok is az énekeseknek... létezik az éneklésnek pedagógiája, ami elég objektív

A hangképzés módját, a légzéskontrollt stb nagyon is lehet objektíven értékelni, már ha valaki legalább alapszinten ért hozzá ugyebár...

Az ízlés az szubjektív, de nem arra kérdeztem rá elsősorban, bár azt is leírhatja valaki

Igazából objektív véleményt vártam keverve a szubjektivitással, de nyilván rossz helyre írtam ki a kérdést, nem a gyakori népétől kell várni a szakértelmet :D

2021. aug. 31. 19:11
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja és az énekpedagógia lényegi részének nem sok köze van ahhoz, hogy melyik generációnak tanítják őket...

Mindegyik generációnak ugyanazt kell(ene) megtanulnia ahhoz, hogy egészséges, helyes technikával tudjon énekelni hosszú távon is

2021. aug. 31. 19:25
 9/15 anonim ***** válasza:

"Az ízlés az szubjektív, de nem arra kérdeztem rá elsősorban"


A kérdés: "Az alábbiak közül kit TARTASZ a legjobb énekesnőnek?"


Tehát: a kérdést rosszul fogalmaztad meg. Illetve a válasz, amit valójában keresel, annak itt kevesek vannak birtokában. Egy tapasztalt énektanárt, - aki a modern zenei történelemmel is képben van - javaslok. Az biztos objektíven tudna válaszolni.

2021. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy fogalmazhattam volna jobban, az igaz.

De egy érdeklődő laikus, aki valamennyire ért hozzá, az megértette volna.

Én is egy érdeklődő laikus vagyok, jó lett volna hozzám hasonlóakkal "beszélgetni", de ha nem hát nem, el tudom fogadni :)

2021. aug. 31. 19:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!