Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Tóth Gabi...

Mit gondoltok Tóth Gabi klipjéről?

Figyelt kérdés

Szerintetek is gáz, hogy megjátsza a tapolcai Parashtmadonnát?

Egyetértrtek ezzel a kritikával?

276647

Nektek hogy tetszik?



2021. szept. 2. 23:50
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

A link sajnos lemaradt...

[link]

2021. szept. 2. 23:51
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem gáz, de szerintem ez a nő minden tekintetben gáz volt mióta szerepel a közmédiában. Most sincs ez máshogy. A klipet nem láttam nem is nézem meg mert a gondolatátol is rosszul vagyok.
2021. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a 2. kedvenc halfajtám jutott eszembe róla. Ugye első volt a reményhal (ami meg utoljára), a jelenleg aktuális viszont a szarok rája.
2021. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Azért se nézem meg,hogy ne növeljem a nézettséget. Utálom azt a nőt,mint a sz..t.
2021. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Tóth Gabi az első pillanattól kezdve taszít. Nem néztem meg az új klipjét és remélem, hogy véletlenül sem fogok vele találkozni.
2021. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Hihetetlen mekkora nemzeti prostituált lett ez a nő.
2021. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Majd törölteti ezt a kérdést, nem bírja a kritikát. Nagyon ellenszenves az a nő 😃
2021. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Elég nagy szar.

A "nemzeti" emberek az képzelik, hogy ha mondogatják, hogy ők mennyire nemzetiek meg hazafiak, akkor azok lesznek, de nem.

Ez tipikusan álnemzeti klip lett, hogy növelje a nézettséget, de kb. csak kínozni lehet vele embereket.

2021. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Van benne kötelező nemzethy, pap, népi dolgok. Tipikus maradj itthon és szenvedj ebben az országban szám. Bár azért annyira nem nagy durranás, hogy ezzel foglalkozni kelljen, már maga az énekesnő se az.
2021. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Mindentől függetlenül ez giccses, felszínes, igénytelen. Most a politikai szerepvállalását hagyjuk, mert az az ő dolga. De nekem az azért furcsa, hogy egyik nap bugyiban ugrál a színpadon meg kb. kokottként viselkedik, aztán a keresztény konferencia dalát énekli és rögtön átvedlik matyóhímzéses nagymagyaranyává. Hát, hitelesnek nem mondanám :DDDD
2021. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!