Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 30 évesen elkezdeni dobolni...

30 évesen elkezdeni dobolni tanulni?

Figyelt kérdés

30 évesen mennyi idő alatt lehetne megtanulni dobolni? Ha meg lehet egyáltalán. Hogyan tudom majd egymástól függetlenül mozgatni a kezeimet lábaimat? Annyira hihetetlennek gondolom ezt az egészet. Leginkább a rock zenéket szeretnék majd játszani. Guns n roses; Tankcsapda, Road, Queen, és Leander Kills amiket szívesen nyomnék :D

Egyelőre nem a zenekar a cél, hanem hobbiból szeretnék zenélni. Ha rendesen belejönnék akkor a zenekartól sem zárkóznék el, de ez hosszú évek kemény munkája lenne.



2021. szept. 8. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár év. Próbáld meg!
2021. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki 100 évesen diplomázik. Szurkolok neked.
2021. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánok Neked! 😊
2021. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
új dolgot tanulni sose késő :)
2022. jan. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%
Bocs, ha lehangoló lesz, de én 12 évesen kezdtem, 5 év zenesuli, csomó zenekari próbálkozás és pénzköltés után kijelenthetem, hogy most 30 évesen végleg abbahagyom. Ha nem vagy megszállott, nem éri meg. Meg iszonyat idegesítő, hogy nincs összefüggés a tudás és a hallgatottság, siker, érvényesülés között. Mondjuk lehet, hogy pont ezért érdemes, lehetsz pofátlanul szar is ahhoz, hogy imádják a zenédet. Szóval érdekes. Szurkolok!
2022. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 Milyen stílusban próbálkoztál / próbálkoztatok? Mert nem mindegy azért az sem... Én is gondolatban eljátszottam már többször a témával, nekem is a dobolás ami jobban bejön(ne).


Bár én igencsak vakaródzok a tömegbandáktól, mint amit a kérdező is említett...

2022. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ki mondta hogy nem lehetséges? Hajrá
2022. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Sosem késő!Sok szerencsét hozzá :)

Megfelelő kitartással és szorgalommal bármit el lehet érni.

Ahogy haladsz folyamatosan megtanulod majd a függetlenítést is,ha van megfelelő érzéked meg koncentrációd menni fog.

Én is nemrég kezdtem és nem bántam meg,imádom!

2022. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
#6 Számomra az a biztos, hogy a neten szinte bármivel lehetsz sikeres, a különböző platformokon felkaphatnak bárkit. Élőben már nehezebb, de ha a Bohemian Betyars tölti meg a helyeket, akkor abba kell hagyni a zenélést örökre.
2022. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha önmagában a zenélés öröme a cél, akkor érdemes belevágni. A karrier nagyon más tészta, egzisztenciát zenélésre építeni elég kockázatos dolog.


Én megértem #5 elkeseredettségét, mert manapság tényleg semmi összefüggés a befektetett munka és a siker között, de még a kiszámítható pénzkereset is nehéz ügy.

2022. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!