Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi együttesekről?

Figyelt kérdés

Led Zeppelin, Deep Purple, Slayer, Megadeth, Gun's n roses, Judas Priest, Beatles, Omega, Alphaville, Metallica, Blondie, Iron Maiden, Simon and Garfunkel, Imagine Dragons, Rolling Stones.


Tudom, ez egy kicsit sok lett, de ettől függetlenül leírhatod róluk a véleményedet.



2021. szept. 10. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány jó számuk
2021. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindet imádom, kivéve:

Beatles - a legtöbb számuk nem tetszik, de azért elismerem a tehetségüket és a zenetörténeti jelentőségüket

Blondie - nem rossz, de nem is olyan nagy szám

Simon and Garfunkel - szintén nem rossz, de hosszú távon megunom

Imagine Dragons - modern kommersz pop, egyáltalán nem tartom jónak

2021. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hrd rock és metál zenékért nem igazán rajongok, szóval a többség nálam eleve kilőve, a Beatles pedig annyira lightos, hogy basszus is alig van a legtöbb számukban, szóval szintén sztornó!

A Rolling Stones-nak van pár jó száma, ami érdekes.

Az Omegának és az Alphaville-nek viszont nagyon jó számai vannak, legalábbis az ismertebbek közt, imádom őket! :)

2021. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből 2-t hallgatok.
2021. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezek között van egy pár amit nem szeretek..(a régi stílusú rockot nem bírom) ezek: Led Zeppelin,Rolling Stones,Deep Purple,Blondie...

Beatles-t konkrétan gyűlölöm, idegesít..

Van pár aminek még a nevét se hallottam szvl nem ismerem, meg van amiről már hallottam de nem hallgatom szvl nem ismerem.

És vannak amiket szeretek: Metallica, Slayer, Megadeth, Imagine Dragon, G'n'R, Iron Maiden.

De igazából egyiket se nagyon szoktam hallgatni, amikre írtam h szeretem azokat gitározni szoktam..

Szvl ez lenne a véleményem :)

2022. máj. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!