Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a jelentése a Glass Animals...

Mi a jelentése a Glass Animals - Heat waves dalnak?

Figyelt kérdés
Nyilván valamennyit érték belőle meg olvastam fordítást, de nem is arra gondolok, hogy szó szerint mi a jelentése. Arra lennék kíváncsi hogy miért ez a szöveg, a srác miért akarja elhagyni a lányt, ha szereti?

2021. szept. 12. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy frusztrált, depressziós férfiról, aki úgy érzi nem tudja biztosítani azt az életszínvonalat, amit (szerinte) a lány érdemelne. Szerinte jobbat érdemel a lány, és szeretetből akarja elengedni, hogy találhasson egy nála jobb férfit.
2021. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Annyira megértintett ez a zene... épp nekem is hasonló helyzetem van, csak nekünk nem anyagiak miatt.. és sosem szoktam számokon sírni de ezen sikerült.
2021. szept. 12. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!