Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Debrecenben milyen zeneiskolát...

Debrecenben milyen zeneiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Melyik Debreceni zeneiskolában tanulhatok ha még nem jártam sosem zenesuliba, nem tanultam még hangszert? sajnos 18 elmúltam, egyetemre járok, de nagyon szeretném elkezdeni és most lenne rá lehetőségem. Melyik sulit ajánlanátok?

2021. szept. 14. 00:08
 1/2 anonim válasza:
100%
Attól függ mit szeretnél tanulni ha gitározni akkor csakis Enyedi Sándornál kezdj el!
2021. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 asdparade ***** válasza:

Mivel 18 elmúltál érdemes elgondolkozni esetleg a magánúton is, mivel a tandíjad teljes árú lesz. (Igaz így sem drága tulajdonképpen)

Valamint, ahogy az első írta a hangszer is fontos. Általában a fiatalakat szeretik felvenni először, ezért a "népszerű" hangszerekre bejutni elég nehéz. (Pl.: Gitár, zongora)

2021. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!