Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc Korn számotok és...

Mi a kedvenc Korn számotok és miért?

Figyelt kérdés
Nekem a Clown, mert suliban sokat csesztettek, mert nyomi voltam meg nem voltam kemény meg ugyanolyan hosszú hajam volt, és a videóban magamra ismertem, amikor szegény Jonathan ott szorong a mosdóban, és akkor vannak bevágások ilyen erősebbnek, sikeresebbnek tűnő srácokról, meg nevető lányokról. Emellett a dallama is tetszik úgyhogy ez a kedvenc. Igen, tudom hogy nem az iskolai bántalmazásról íródott, de a music video azért ezt sugallja.

2021. szept. 14. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Régi érából a Blind, nem tudom megmondani konkrétan miért.

Tetszik, jó a hangulata, ezt kimondottan nem fordítottam le de valami nyomasztóbb témával kapcsolatos szám lehet.


Új érából, The Nothing album nagyon "kapóra" jött, éppen egy olyan szituációban voltam amikor nagyon be tudott ütni. Lefordítottam az elejétől a végéig, zseniális, nagyon jól tudtam azonosulni vele hisz éppen Davis sem volt egy túl jó élethelyzetben. Igazából az ő hozzáfűzni valóját tudnám ideszúrni:

"I went through hell last year and had to purge what I was going through and bring the listener through that experience. I don't know how to explain it but it takes me over. When you hear me break down and cry, that's not fake. It's how I get it out. Some people go to a shrink. My music is that for me."


Leginkább azért szeretem a Korn-t mert örökké hiteles, Linkin Park az egy életkorban volt számomra csak meghatározó de a Korn valahogy érettebb, és később is mindig találok olyan számot tőlük ami megfog. Hozzátéve nem vagyok nagy fanjuk, inkább thrash-t és prog metalt hallgatók de az biztos hogy a kedvencek között van.

Illetve ha nehezebb életszituációba kerülök akkor a Korn nyerő nálam.

2021. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van màr 15 éve, hogy megismertem a zenéjüket, de a mai napig nem tudom megunni az első 6 albumjukat, eddig a korszakig szinte mindegyik szàmuk közel àll a szívemhez és nagyon sokszor felhúzták engem az évek alatt, ha magam alatt voltam lelkileg. Ha mégis vàlasztanom kéne egy szàmot, akkor a Justin-t mondanàm. Az egyik rajongójuk volt Justin, aki ràkos beteg volt és az volt az utolsó kívànsàga, hogy talàlkozhasson a Korn-nal. Meg is làtogattàk őt, majd a halàla utàn a sajàt stílusukon belül megírtàk az emlékére ezt a dalt. Amikor megtudtam, hogy erről szól, szinte szóhoz sem tudtam jutni.
2021. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Right Now, Cold
2021. szept. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Clown nekem is kedvencem. :)
2021. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Falling Away From Me
2021. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Blame, újabbak közül Let the Dark do the rest, Can you hear me, a the nothing album kifejezetten jó lett.
2022. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Clown

Blind

Here To Stay

Good God

2022. júl. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!