Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha lehetőség adódna rá,...

Ha lehetőség adódna rá, lerombolnátok, szétzúznátok a VIVA TV szákházát?

Figyelt kérdés
Én igen ! Behinteném sóval az egész székházat és SP-nek, vj zolának és a többieknek pedig savas oldatot öntenék le a torkán !
2010. aug. 31. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
"székházát
2010. aug. 31. 15:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amióta (kb. 3-4 éve) kitöröltem a magyar vivát a tévém programlistájából, azóta nincs vele semmi gondom. Ha ennyire irritál, akkor tedd Te is ezt. De ha sikerül egy bontógolyót szerezned, akkor szólj, mert minden mókában benne vagyok :)
2010. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is bevesztek? :)
2010. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Simán ;)
2010. aug. 31. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen és táncolnék a romokon. Tényleg botrány az az adás, amit onnan sugároznak szét.
2010. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább az egész stáb/vezetőség tagjait küldeném el közmunkára. Átdizájnolnám az egész csatorna látványvilágát, értelmes műsorvezetőket vennék fel, kihajítanám a sok mainstream szemetet + valóságshow-t és hosszú idő után újra ZENÉKET tűznék műsorra.
2010. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy megy ez is, mint minden a mai világban. Ami ingyenes, az olyan is. Ők azt szolgálják ki, akitől a pénzt kapják. Mi pedig annyit tehetünk, hogy nem nézzük. A székházat kár lenne lerombolni, nyugodtan beköltözhetne oda pld. az OPNI, A személyzet maradhatna... :)
2010. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én kihajítanám az ilyen adákat meg zolákat pff...az "énekesekről" meg ne is beszéljünk...->barbee,sp,ramy fúújj már rám is jött a hányinger...rájuk adnám a munkásruhát,aztán trágyázzanak ki a disznók alól...akk megnézném a szájukat XD
2010. szept. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!