Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbi magyar punk rock...

Az alábbi magyar punk rock együttesekről mi a véleményetek? Szeretitek őket? (Bővebben lenn.)

Figyelt kérdés

Alvin és a Mókusok (nemhiába népszerűek, én is szeretem őket)

Auróra, Junkies (szintén elég népszerűek punk rock viszonylatban, én még az Alvinnál is jobban szeretem őket)

Aljas Kúszóbab (elég későn ismertem meg őket, pedig nagyon jó zenét csinálnak, és szerintem nem is voltak annyira népszerűsítve sajnos, az előzőekhez viszonyítva semmiképp)

Macskanadrág (több jó számuk is van, még ha nem is a legnagyobb kedvencem punk rock-ban)

Prosectura, Fürgerókalábak, Rózsaszín Pitbull, Kovbojok (őket csak módjával hallgatom, nem minden számuk jön be, de vannak egész jó, nevettető számaik is, de az előbbi együttesekhez viszonyítva kevésbé szeretem őket)

Ti hogy vagytok ezekkel az együttesekkel? Melyeket szeretitek jobban, és melyeket kevésbé, vagy egyáltalán nem, és miért?



2021. szept. 17. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán az én műfajom, mindegyiktől ismerek 1-2 számot, gimnazista koromban még Prosectura koncertre is elmentem :D
2021. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alvint imádtam,főleg a korai huszas eveimben,koncerteken is voltam.

Auróra,Junkies nálam kimaradt.

Aljas kúszóbabtól csak a Zöld hajú lányt szerettem,jó kis emlékek. :)

Prosectura kimaradt.

Rózsaszín pitbull,Kovbojok..kell hozzá kis fekete humor( a pitbullhoz). De poénból hallgattam. A Kovbojokat a mai napig énekelgetem pl.Mikuláskor a Télapót vagy a Hóembert. :D

2021. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alvin: béna poppunk, vagy még annak is csak utánzata.. ki hallott már olyat, hogy egy punkzenekar a normalitást élteti, és elítéli a telefonfülkék összetörését meg a drogozást? :D Lóf-sz ez babbal, nem punk :D


Auróra: elmegy, bár elég sok az üres semmitmondás.


Junkies: a régi albumaik(Káros az egészségre, Nihill, Tabu) nagyon odab-sznak, az újabb dolgaikat már nem követem.


Aljas Kúszóbab: nem jön be, igazából nem tudom miért, valahogy nem fog meg se a zene, se az ének. De amúgy nincs vele semmi konkrét bajom.


Prosectura: műfajteremtők, a korai albumaik nagyon f-szák voltak, de a mostani munkásságukat nekik se követem.


Fürgerókalábak: Vicces szövegeik voltak, de amúgy poppunk - azért részegen jót lehet rá mulatozni.


Rózsaszín Pitbull: megpróbáltak a pisi-kaki punk alműfajban rálicitálni a szektúrára, volt néhány jó daluk.


Kovbojok: Na ez meg a pisi-kaki pánk négyzetre emelése, és ráadásul nagyon jól megírt szövegekkel, szellemes rímekkel, de egy album elég is volt belőle.

2021. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alvin: sose hallgattam, nekem ez popzene


Auróra: ahogy az előző írta, sok a semmitmondó szöveg de pl a Tűréshatáron túl albumukat rongyosra hallgattam, mára mar elêggé laposak


Junkies: káros az egészségre és a nihil albumok alapművek. Imádom


Aljas Kúszóbab: őket sose hallgattam


Macskanadrág: egyik kedvencem. Annak ellenére,hogy milyen régöta fennáll az együttes,az új albumuk is nagyon ütős szerintem.


Prosectura ,Pitbull: állatok:D legjobb koncerteket adják


Többieket abszolút nem hallgatom

2021. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-al tökéletesen egyetértek.

Prosectura a legnagyobb kedvencem, szinte minden koncerten ott vagyok :D ők hozták létre a pisi-kaki pánkot, de mégse viszik túlzásba, a legtöbb művük erősen szatírikus és először hiába tűnik úgy, nem csak agyatlanság :D

A Kovbojok a pisi-kaki pánkot tényleg négyzetre emelték, nekem már sok, de azért vicces tud lenni.

A Rózsaszín Pitbullnak van pár jó száma, de megfogni nem tudtak, hiányzik az az utánozhatatlan zsenialitás ami a Secturában megvan :D

2022. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!