Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítséget kérnék. Honnan...

Segítséget kérnék. Honnan lehet letölteni a pintér béla és a csemeték összes dalait. Ha esetleg nincs fent valaki fel tudna raki ha neki megvan kottába is akár (vagy bárhogy) egy ingyen megoszto oldalra data.hu vagy akarmeik előre is kosz mindent?

Figyelt kérdés
Ezt nekem most a zongoran kene tugyam lejatszani, mert jövőre én vezetem a bibliasuliba az éneklest már a van egy út-at megszereztem e pillanatban a Gyere Jézushoz kéne. De a tobbire is nagyon szükségem lenne. Előre is őrök hála bárkinek. Bármi van szóljatok.( :) Sziaszok)
2010. aug. 31. 21:10
 1/2 anonim válasza:
youtube.com-ra irdbe pintér béla
2010. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jólvan. Én azt kértem (erre én is ralyöttem már egy jó pár éve...) Dm...Em...Am...(ha elolvastad volna)
2010. aug. 31. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!