Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi együttesekről?

Figyelt kérdés

Velvet Underground, Black Sabbath, Iron Maiden, Tankcsapda, Jefferson Airplane, Bee Gees, Guns N Roses, Dream Theater


Írd le mindegyikről a véleményedet, csak érdeklődöm az ízlésetek iránt!

Melyikről mit gondolsz?



2021. szept. 25. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én csak a Tankcsapda zenéit ismerem, nem kedvencem és nem is utálom.
2021. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

1. Velvet Underground: az underground zene "megalapítói". Lou Reed korszakos zseni volt.


2. Black Sabbath: A heavy metal első komoly képviselői. Megkerülhetetlen a metal vonalon. Ozzy egy külön "mise.


3. Iron Maiden: A heavy metal műfaj legkomolyabb, legelismertebb zenekara hangszerelésben, tudásban, hangzásban. Élő ikonok!


4. Tankcsapda: Lukács zseniális szövegíró, a banda jól indult, korszakalkotó rockot csináltak itthon, de mára elqrvultak. Fidesz (NER) csicskák lettek és önmaguk paródiái. Hiteltelenek. Főleg a Fejes az ócska dumáival.


5. Jefferson Airplane: Hendrix és Santana mellett ők maguk a Woodstocki fesztivál.


6. Bee Gees: Az ABBA után az egyik legigényesebb pop csapat a diszkó érából. A vokáljaik ikonikusak.


7. Guns N Roses: A hard rock istenei! Az "Appetite for Destruction" album az egy örök klasszikus volt és lesz is! A legnagyobb album, ami valaha készült a stíluson belül. Nem lehet róluk elfogulatlanul beszélni, akkora zsenik. 100évben egyszer születik egy ilyen csapat spontán és nem mesterségesen összerakva, mint a supergroupok.


9. Dream Theater: a modern metál alapköve. irgalmatlan zenei tudással rendelkező tagokkal. A profi szintű zenélés megtestesítői a tagok egyenként is.


10: Led Zeppelin: a rockzene megtestesítői! Róluk nem is érdemes beszélni, hallgatni kell őket! Nem értem, hogy miért maradtak le a listáról? Ők a legnagyobbak!

2021. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik jobb mint a másik, de nekem örök kedvencem a Dream Theatre, nem utolsó sorban azért, amit az előttem szóló írt róluk. Én sem tudnám jobban megfogalmazni...
2021. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

A többség számomra nem érdekes, az Airplaneról nem is halllottam. A Black Sabbathnak ezt a koncertjét bírom, néha hallgatom: [link]

48f

2021. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!