Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkombót ajánlanátok...

Milyen gitárkombót ajánlanátok nekem? Az alábbiakra lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Otthonra szeretnék egy gyakorló kombót. Főleg rock/metál műfajra kellene. Nem értek ezekhez a cuccokhoz, de leírom, mit várnék el az erősítőtől. Szerintem 20 watt környéke elég lenne. Jó lenne legalább 2 csatorna, amely lábkapcsolóval váltható. Egy tiszta, meg valamilyen torzított. Vagy az se baj, ha több csatorna, a lényeg, hogy lábkapcsolóval tudjam váltani. Láttam olyan kombót, ahová el lehet menteni pár beállítást, amit külön gombbal lehet kapcsolni, bár ez már nem az olcsóbb fajtáknál volt. Újat szeretnék vásárolni, jó lenne 100 ezer forint alatt megúszni.

Tudnátok nekem segíteni a választásban?



2021. szept. 26. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy 10 éves, három részből álló előadás a !mestertől!, okosabb leszel ha megnézed.

https://www.youtube.com/watch?v=mXuXpXzXV5Q


Írhatnék ide konkrét cuccot is, de jobb lenne, ha ezt az utat önmagad járnád be. Semmire nem bizonyíték, ha valaki beír ide egy típust vagy márkát, amit használ, vagy neki tetszik a színe.


A fenti előadás megtekintése után nézegesd meg, hogy mire van pénzed. Teszteld YouTube-on a kiszemelteket. Utána, gondolom már tudni fogod mit kell csinálni.

2021. szept. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Waff ***** válasza:
Blackstar ID Core 20. Otthonra teljesen jó, 20 wattos, 6 csatornája van, tiszta 2, crunch 2, torz 2, lábkapcsolóval váltogathatod. Vannak gyári, és letölthető beállítások is. Árban bőven 100 alatt.
2021. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!