Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a The Doors...

Mi a véleményed a The Doors együttesről?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Nagyon tetszik a zenéjük
Csak kicsit tetszik a zenéjük
Egyáltalán nem jön be
A nevüket ismerem, a zenéjüket nem
Egyáltalán nem ismerem őket
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Maga a zenéjük a "kicsit tetszik" kategória olyan értelemben, hogy elég ritkán szottyan kedvem Doors-t hallgatni. Viszont a rockvilágra tett hatásukat abszolút elismerem.
2021. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha véleményekre vagy kíváncsi, felesleges a szavazás.
2021. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak azért nem jön be annyira a Doors, mert a kortársai között voltak sokkal tehetségesebbek is, akik már annó sokkal jobb zenéket csináltak, a Doors nekem túlságosan kezdetleges és egyszerű...

Jim Morrison sem a szívem csücske, ugyanis nem találok benne olyan kivételes dolgot mint ahogyan sokan mondják, ez igaz Freddie Mercuryra is.

Szerintem egyáltalán nem valami nagy durranás, de akár ide tartozik Kurt Cobain is :D

Nekem kicsit érthetetlen.


De nem utálom a Doorst.

És néha-néha be is kapcsolom 2-3 zenéjüket, ami úgy ahogy tetszik.

Na pl ez nem igaz Cobainra vagy épp Mercuryra!

Őket kifejezetten nem hallgatom, nem szeretem :D


Ha már ének, akkor Ian Gillan, Robert Plant, Steven Tyler vagy Axl Rose amire azt mondom, hogy na igen, ez aztán valami!

Egyszeri és utánozhatatlan :D

Gitárra meg Hendrix, Blackmore, Page, Slash, Tony Iommi így hirtelen.

2021. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!