Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Coco Jamboo című miről szól?

A Coco Jamboo című miről szól?

Figyelt kérdés
Tudok angolul, de ennek a szövegét sokadig meghallgatásra se tudom értelmezni (sőt, sok helyen megérteni se, olvasva se a neten hozzá a szöveget). Magát a számot szeretem, de a szövege az most halandzsa vagy jelent is valamit, csak annyira szleng hogy nem értem? Vagy akkor mégse tudok angolul?

2021. szept. 29. 11:58
 1/6 A kérdező kommentje:
*című dal, elnézést
2021. szept. 29. 11:59
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
A dal szövege a lét vagy nem lét metafizikai kérdéskörét boncolgatja különös tekintettel a transzcendencia és idő problémájára. Avagy hogy a tyúk volt előbb vagy a Coco Jamboo.
2021. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt vannak magyarázási próbálkozások de egy rövid internetes kutakodás után én úgy látom, hogy nincs uralkodó teória arról, hogy miről szól a dal.

2021. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Találtam magyar fordítást.

[link]

A refrén lényege kb hogy karibi buli van, emelj fel, tegyél le, tegyél boldoggá! Jájájá Kókuszparty! :D

A verzékben meg tényleg alig érthető a rappes rész, sok szlenget használ. Összefoglalva: Én vagyok a Menő Jenő, bámulom a táncoló lányokat, meglátlak Téged, mindenféle kókuszokról suttogok a füledbe, aztán körbe vezetlek. Szeretlek téged is, a limonádét is, meg a rizses csirkét is. :)


Ennél a dalnál talán a nyári, tengerparti bulihangulat a lényeg, amit vissza akar adni a szöveg. Nem a sokatmondó szövege miatt volt annak idején sláger.

2021. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maga a cím a Moko Jumbieból nyerhetett ihletet, de ez csak teória.
2021. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről, ahogy a popslágerek többsége.
2021. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!