Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Számodra mely nyelven, nyelvek...

Számodra mely nyelven, nyelveken szólnak a legszebben a zenék?

Figyelt kérdés
Nekem japán, orosz nyelvű számok tetszettek eddig a legjobban, holott hétköznapi beszédben hányok a szláv nyelvektől, de zenében jól hangzik az orosz. Mostanaban szinte csak japán nyelvű számokat hallgatok, mert a maga a japán nyelv, kultúra is érdekel hobbi szinten.

2021. okt. 2. 02:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olasz,spanyol
2021. okt. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Angol,japán, orosz, izlandi,svéd.
2021. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

A kedvenc műfajom a klasszikus rock, úgyhogy angol, egyszerűen mert az az etalon ebben a műfajban. :)


De a magyar rock is nagyon jó ebből az időszakból, szóval az is jól hangzik hozzá.



Egyébként youtube-on mostanában egyre több külföldi fedezi fel a rendszerváltás előtti rockzenénket, valamelyik alá (talán egy P. Mobil szám volt) alá is kommentelte valaki, hogy a magyar nyelv hangzása nagyon jól illik a keményrock-hoz.

2021. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 veterán vas ***** válasza:
81%

Hasonló az ízlésünk a kérdezővel.

Nekem is lábrázásom van a szláv nyelvektől,(oroszból legszívesebben felmentést kértem volna a gimiben) de pl. a doni kozákkórus piszok jól tud hangzani.

Az autentikus japán népzene is nagyon hangulatos, bár ezek a mostani gagyi/japi/tini/ ;) slágerek eléggé idegrombolóak tudnak lenni.

Amúgy a magyart szeretem..... mert értem, és az olaszt, mert dallamos.

Amivel ki lehet üldözni a világból az a német és francia nyelvű "rock".(ami szerintem nincs is)

2021. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Portugál

https://www.youtube.com/watch?v=fl2WJdn3qOE

A dolog pikantériája hogy egyáltalán nem beszélem a nyelvet :D

2021. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Koreai, japán
2021. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Macedonian
2021. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Olasz, angol, német, francia, spanyol
2021. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nagyrészt azon múlik, hogy mennyire tudják az adott nyelven a zenéhez szabni a dalszöveget és annak az énekstílusát.

Sok nyelven tudok nagyon jó dalokat, ahol a dalszöveg és az énekstílus nagyon jól passzol a zenéhez, németül, angolul, spanyolul, olaszul, svédül, görögül, stb.

2021. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Orosz, német, angol.
2021. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!