Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene? (Újratöltve)

Melyik ez a zene? (Újratöltve)

Figyelt kérdés
Már korábban tettem ki kérdést az említett zenéről de arra sajnos nem érkezett válasz. Most megpróbáltam elhalandzsázni a teljes zenét, hátha így már tud valaki segíteni megtalálni a gyerekkori kedvencemet. Tudom kicsit cringr meg minden, de már mindent megteszek azért hogy megtaláljam ezt a zenét 😅Link a "zenéhez": [link]

2021. okt. 2. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez borzalmas xDD

A ritmusa nagyon ismerős amúgy, kb mikor hallgattad, melyik évben?

2021. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

hát ezen jót nevettem, köszönöm

milyen műfaj, milyen énekes, hangszerek? kb mikori?

2021. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

o o o o oh oh oh

Sajnos csak ennyit tudtam értelmezni a hanganyagból.Ez alapján talán:


https://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY

https://www.youtube.com/watch?v=_r0n9Dv6XnY

2021. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyes: Körülbelül olyan 2012-15 lehetett...

Kettes: Pop műfaj, női énekes, és a refrén valami trombita és szintetsziátor hibrid szólóból állt.

Hármas: sajnos egyik se az :(

2021. okt. 2. 19:34
 5/8 A kérdező kommentje:
u. i.: A refrén az 0:24 nél van, és úgy emlékszem hogy volt egy refrén variáns amikor azt a trombitaszerű valamit leváltotta a nő és azt énekelte, hogy "NOOOO NOOOO NOOOO NONO NOOO NOOOO NOOOO, NOOOO NOOOO NOOO NONO NOOOOOOOOO"
2021. okt. 2. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatos, ezt még soha nem hallottam... De a szintetizátor szóló az biztos hogy benne van, úgy ahogy eldúdoltam.
2021. okt. 2. 19:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A másik kérdésemre megkaptam a helyes választ. A címe: NAHIBA - Never Played The Bass. Ha bárkinek felkeltettem a zenével kapcsolatban az érdeklődését, ide belinkelem.: [link]
2022. márc. 3. 00:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!