Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi egy zenéről - és egy kérdőjel, mert muszáj?

Figyelt kérdés

Man Down Rihannától


nekem személy szerint az egyik kedvencem tőle, de szeretnék véleményeket hallani (negatív is lehet természetesen)



2021. okt. 13. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egy amcsi (katona, rendőr, stb...) mikor mondja, hogy man down??? (az megvan?) Ezzel remélem tisztában vagy (csak a címre alapozok). Azt sem tudom mi ez a zene. De má' szarul kezdődik. Aztán miért is lett "man down"? meg ki, kinek és hogy???
2021. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is az egyik kedvencem tőle. Emlékszem mikor megjelent még a csengőhangom is volt. Pörgős, kicsit szomorú, Rihanna hangjával pedig tökéletes dal :)
2021. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Rihanna számai közül nehéz kedvencet választani de nagyon szeretem a Man Down-t is. Nekem személy szerint a klipje tetszik igazán, de a dal is jól össze van rakva és tetszik benne a reggie vonal is.
2021. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!