Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem működik a Juventus...

Miért nem működik a Juventus rádió online?

Figyelt kérdés

[link]


Ugye katt az online rádióhallgatásra és nem történik semmi, de már hónapok óta. A gépemmel van a hiba, vagy másnak sem működik? (amúgy két gépem van egyiken sem megy...(Xp-n))


2010. szept. 2. 11:55
 1/7 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Lehet, hogy valamit nem jól csinálsz.

Nálam működik. Ha rákattintok, kijön egy ablak, amin a böngészőben lehet hallgatni.

Szerintem tedd fel a legújabb Adobe Flash Player-t.


De Winamp-ban vagy Windows Media Player-ben, ha a "Fájl/URL megnyitása" részbe beírod ezt a címet, akkor működik az online stream: [link]


De innen letöltheted a hallgatáshoz szükséges m3u fájlt:

[link]

Ez kábé ugyanaz mint, amit az előbb írtam, csak nem kell állandóan beírogatni a linket, hanem a letöltött fájlt megnyitod a Winamp-al, vagy Windows Media Player-el, és szól is a rádió. :)


Egyébként semmi gond nincs régóta az online hallgatással.

Remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az van, hogy a munkahelyemen nem működik Xp-n, egyik gépen sem. Eléggé gyenge gépek, majd megpróbálom amit írtál, köszönöm szépen. itthon win7-en megy.:) Lehet tényleg valami bővítmény hiányossága lesz...


Köszi!

2010. szept. 4. 21:10
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én telepítettem friss Adobe Flash playert, telepítettem újabb Firefox-ot, de továbbra sem működik egyetlen online rádió sem. Azok sem mennem amelyekhez ugye le kell tölteni egy ".m3u" fájlt, azt bármivel megnyitom, legyen az windows media player, kmplayer, vagy winamp, nem csinál semmit. Félreértés ne essék a hangkártyám, illetve a hangommal semmi baj, más minden szól, semmi nincs elnémítva vagy ilyesmi.


Ha valakinek van valami ötlete, kérem segítsen.


Köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 6. 10:31
 4/7 anonim válasza:

próbáld leszedni ezt a progit:

[link]

a magyar adók listájában ott a Juventus aztán hozzádobod a kedvecekhez és mindig lesz rádiód és böngésző se kell hozzá

2011. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mert meg változott a szerverük :@ [link] működik =)
2011. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Jelenleg sem m3u, sem pls formátumban nem lehet hallgatni

( [link]

csak az oldalukon.

2011. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hallgatható M3U formátumban is, innen letölheti az akinek kell: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. márc. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!