Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jolin Tsai mennyire híres? Ő...

Jolin Tsai mennyire híres? Ő világsztárnak számít?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt se tudom, hogy ki az.
2021. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert én sem hallottam még róla, de 70 millió dollár a vagyona.


Összehasonlításképpen Zayn Malik vagyona 10 millió dollár, Perrie Edwards vagyona 25 millió dollár… A többi Little Mix tagnak kb. 6 millió font fejenként. A leggazdagabb BTS tag, J-Hope vagyona 26 millió dollár. A leggazdagabb Black Pink tag, Lisa vagyona 10 millió dollár körüli.


Ilyen 70-80 millió dolláros vagyonnal például Michael Bublé rendelkezik, de Ő meg minden karácsonykor több millió albumot ad el, tehát abszolút világhírű.

2021. okt. 20. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

A maga módján világhírű, de csak egy bizonyos rétegben (mint minden olyan előadó, aki nem angol vagy spanyol nyelven énekel).


Jolin Tsai 98 óta van az iparban.

A Universal Music és a Sony BMG (a legnagyobbak) is szerződtették.

Sorra zsebelte be a Golden Melody díjakat, ami gyakorlatilag a Grammy-vel egyenértékű.

Több, mint 200 dalt rögzített (bár ebben vannak cover-ek is).

Még 2010, azaz a koreai/ázsiai hullám világszintűvé növekedése előtt, Ő meg lett hívva vendégelőadónak MTV gálákra, és Simon Cowell egyik műsorába (nem emlékszem, hogy az X-faktor, vagy a Got Talent volt-e).

Illetve nem csak énekesnő, de színésznőként is aratott azzal a nem túl sok szerepével.

Gyakorlatilag a mai élők közül, a mandarin pop királynőjének tartják, egyenértékűnek Jay Chou-val, a mandarin pop királyával.


Tett le hozzá eleget az asztalra, hogy ilyen értéket képviseljen.

2021. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!