Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért normális manapság az,...

Gyorki92 kérdése:

Miért normális manapság az, hogy gyakran zenei stílus alapján ítélik meg az embereket?

Figyelt kérdés
Én "metálosnak" vallom magam. Néha eléggé el tudok szörnyülködni, hogy mennyire lenézik egymást a fiatalok, csak mert a másik más stílusú zenét hallgat (kivételek ismét vannak). OKé, hogy ez is egy kiindulási alap az ismerkedéshez, de gyakran a beszélgetések azzal kezdődnek, hogy "Milyen zenét hallgatsz?" és ha nem olyat mond, amilyet a kérdező vár, akkor el van hajtva.
2010. szept. 2. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én rock zenét,vagy nemzeti rockot hallgatok,és én nem ítélem el sem a diszkósokat,sem pedig azt aki rappet hallgat,őszintén szólva,én magasról teszek rá,pl diszkós barátnőim is vannak,nem ez alapján ítélem meg. Aki meg igen,annak elgurult a gyógyszere!

25/N

2010. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Daweee000 ***** válasza:
Talán mert egyes rétegeknél a zenei stílus szabja meg a komplett életstílust, de attól független gyökérség zenei stílus alapján messzemenő következtetéseket levonni. Én elsősorban klasszikus rockot hallgatok, de nálam pl nincsenek külső megnyilvánulásai a dolognak. max annyi hogy gitározok, amúgy nem öltözködök rockerként meg semmi.
2010. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos megvan a szociológiája, miért kell egy egyénnek a szubkultúrájában egyire zártnak lennie... Azt hittem változni fog idővel (új generáció, internet, Kofi Annan, stb.), hogy nem előítéletek alapján döntenek az emberek. Azt látom ez csak rosszabb. A zene mellett nekem ezért is jött be a Rn'R. mert ne mondja meg senki, hogyan öltözködjek, milyen legyen a hajam, milyen zenét halgassak, hogyan gondolkodjam.
2010. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne tudd meg engem is mennyire megbélyegeznek azért mert nem állok be a sorba és hallgatom a tucatzenét. Inkább ezt hallgatom :)

http://www.youtube.com/watch?v=8lRL5R1sIPc&hd=1

2010. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!