Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Új K pop lány banda! Vélemény?

Új K pop lány banda! Vélemény?

Figyelt kérdés

Ma jött ki az első zenéjük. Nagyon kiváncsi voltam milyen lesz és nem is voltam csalódott. [link]

6 tagú lány csoport. Nekem egészen szimpik bár a debut számok nem olyan erős mint például az Itzy é vagy a Blackpink é. De ki tudja lehet hogy ők is egyszer ilyen híresek leszek



2021. okt. 25. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit unalmas számomra a zene, mintha már 100 ilyent hallottam volna, de ez még csak az első zenéjük, nem lesznek olyan óriási elvárásaim feléjük.

Mellesleg, ha csak a klippet láttam volna zene nélkül azthittem volna, hogy a Stayc az.

2021. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglepően jó zene lett, nekem különösképpen tetszik, pedig nem hallgatok túl sok lány bandát
2021. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A zene nem rossz. De amúgy havonta 10 lánybanda debütál. Vannak akikről nem is tudunk. Sztem bőven vannak köztük nagyon jók, de sajnos amelyek nem nagy cégtől jönnek azoknak esélyük sincs. Lehet arármilyen jó zene. És ez annyira szomorú, mert 1-2 év után disbandolnak mert a cég számára veszteséges. Sok jó banda tűnt már el így a semmiben. Nem értem az embereket, h miért csak a YG, SM, JYP és a többi nagy cégtől jövőket látják. Én a zenét a zene miatt hallgatom és nem azért, mert egy adott céghez tartoznak. Ez annyira röhejes.
2021. okt. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem azért hallgatják az emberek a nagy cégek előadóit mert hogy attól a bizonyos kiadótól jött, egyszerűen csak a jó reklámmal rendelkező zenék találnak el hozzájuk. Én is mindig próbálkozok új előadókat keresni, de nem mindig olyan könnyű hogyha csak a nagyok zenéit dobálja fel a yt. Rengeteg olyan párszázezres megtekintésű kpop zene van amik akármelyik híres cég előadóit simán lenyomja, de nincs jó reklámuk.
2021. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Vártam a debutot, szval kíváncsi voltam. A zene eleje nem annyira jön be, de a refrénben a bugAboo - s rész nagyon.
2021. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egész dallamos, bár nem vagyok otthon ebben a műfajban.


OFF: A távol-keleti dalszövegekben miért keverik sok esetben a fő nyelvet az angollal? Főleg koreai vagy japán számoknál láttam ilyet. Ez divat arrafelé? Ennél a dalnál ez nagyon látványos, hogy akár mondaton belül is nyelvet vált. :D

2021. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Ilyen a k pop. Korea és az Angol nyelv keveredik. De legtöbbször szoktak csinálni Angol verziót is de az nem szokott olyan jó lenni

2021. nov. 18. 06:36
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

4 na igen marketing nagyon fontos de azért el lehet érni sikereket akkor is ha nem vagy nagy céges pl remek példa a gfriend akik tényleg nagyon kis cégtől jöttek viszont az egész kpop-ban nagy sikereket értek el és közismertek lettek abban a világban... persze amint a bighit felvásárolta őket a banda zuhant teljesen ki lett forgatva asszisztáltak is mellé a tagok (azt hitték most akkor dinum-dánum lesz) az eladások csökkentek ellenben a hyp(b)e óriási volt a marketing miatt és tényleg elég drága ruhákban szerepeltek az mv-ikben meg a photoshot albumokban de a bandára felismerni nem lehetett nem a drága diszlet ruha miatt hanem az már nem az a banda volt aminek indult... aztán egyszer csak minden elő jel nélkül bumm disband

csak nem az volt hanem a bighit erőszakkal felbontotta a szerződést és kidobták őket a tagok jól pofára estek (egy szinten megérdemelték) mert

1. sem a nevüket nem használhatják többé (azaz gfriend mind koreai mind angol)

2. a dalokból énekesi bevételük sincs mert az a névhez van


a lényege ennek hogy lényegtelen a marketing és a tőke ha el rontják és pedig nagyon el tudják!


amúgy csak mellékesen a bts-t is így fogják le húzni sőt már megtették csak ott akkora az üvöltő tábor hogy kicsit több idő kell nekik...

+ rmek példa a txt akik mindig árnyékban fognak lenni mert a cég túl lusta volt

2021. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!