Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » QUEEN-rajongok! Az alábbi...

QUEEN-rajongok! Az alábbi link videójának 1:47:20-tól kezdődő zárózenének mi a címe?

Figyelt kérdés

kerestem Shazammal, de csak hülyeségeket dob ki, nem találom.

de aki nagy rajongó, tuti egyből rávágja... kösz!


https://www.youtube.com/watch?v=-DAvQcP1dlE



2021. okt. 26. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:

ja igen azt tudom h a National Anthem, csak konkrétam ez a feldolgozás érdekelne :)

(még mielőtt vkinek ez szúrja ki a szemét ...)

2021. okt. 26. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
nem értem a kérdést
2021. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

God Save the Queen.

Egyébként a rögzített kommentben le van írva.

2021. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

God Save the Queen, ez konkrétan az angol himnusz, nem az együttes találta ki, ezt játszották a koncertek végén, meg asszem néhány kislemezen is rajta volt, mint záró szám.

És nem összekeverendő a Sex Pistols azonos című számával, mert az pont, hogy a himnusz és az akkori rendszer ellen való lázadás és annak kigúnyolása volt.

2021. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy Brian May hangszerelte át az 1975-ös A Night at the Opera albumra.

3-as vagyok. :)

2021. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na oké de pont erre at áthangszerelt verzióra vagyok kíváncsi. rendben h a himnusz, csak így ebben a formában nem találom sehol. esetleg van linked hozzá?
2021. okt. 27. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Queen hivatalos csatornáján fent van.
2021. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!