Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találhatnék meg egy...

Hogy találhatnék meg egy zenét egy rossz minőségű hangfelvétel alapján?

Figyelt kérdés

Ma egy élő videó (live) alatt ment egy zene (szerintem orosz volt de nem biztos), próbáltam Shazammal megkeresni, de nem ismerte fel. A végén kb 1 percet fel tudtam venni, de sajnos aki az élő videót csinálta sokat belebeszélt. Ez alapján az egy perc alapján viszont a Shazam meg további 3-5 hasonló alkalmazás amit letöltöttem megint csak nem boldogul.

Mit tudnék tenni? Valami jó zeneszerkesztő programmal (még nem használtam soha) le lehetne vágni vagy némítani a fickót aki beszél? Akkor csak a zene hallatszódna a hangfelvételen, úgy már szerintem sikerülne valamelyik alkalmazással felismerni.

Köszönöm előre is s segítséget!



2021. okt. 31. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha értettél a szövegből valamit akkor google-be beírod a dalszöveg részletét és talán kidob címeket. Azokra rákeresel YouTube-on és valamelyik csak bejön.
2021. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos itt az utolsó egy percben amit fel tudtam venni nem hallani szöveget
2021. nov. 1. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Linkeld be, hátha felismerjük!
2021. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam erre is.

Mit javasolnál Iphone hangfelvétel megosztására, hogy itt elérhető legyen egy link formájában?

2021. nov. 3. 23:38
 5/6 A kérdező kommentje:

Végülis úgy néz ki sikerült:

[link]


Nekem működik.

Előre is köszönöm annak, aki belehallgat, és tud segíteni.

(amit a csávó a háttérben művel arra no comment, valami élő rovarokat akart megenni, én csak a zene miatt mentem rá egyáltalán...)

2021. nov. 3. 23:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyit sikerült még megtudnom, hogy valószínűleg Oriental Deep house kategóriába tartozik, és az utolsó 5-10 másodpercben már egy másik zene csendül fel aminek Zubi Sugar a címe
2021. nov. 3. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!