Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene?

Alana Alone kérdése:

Melyik ez a zene?

Figyelt kérdés

Egy régebbi zenéről van szó, amit 8-10 éves koromban hallgattunk a családommal. (Most 21 vagyok, tehát olyan 2008-2010 kozotti zene lehet vagy korabbi)

Senki sem tud rájönni melyik ez a zene, és már idegesít. :D

Fontos, hogy nő énekli.

Egy kis reszlet van meg belole.

A szovege abszolut nem ez, csak behelyettesitettem valami hasonloval ami remlik, a dallamat pedig szolmizacios hangokkal lottem be nagyjabol. Remelem azert kb felismerheto es valaki ra tud jonni ebbol hogy melyik zenerol lehet szo. Nagy segitseg lenne


Just say you here for me.

S. F. M. S. F. M.

Just s-say love me like i nee-e-ed.

S. F. M. R. D. D. D M. M. M



2021. nov. 1. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Alexandra Burke - The Silence (2009) ?
2021. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem ez lesz az. Ez egy pörgősebb zene, amit én keresek.

Azért köszönöm a választ! :)

2021. nov. 2. 11:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom segítség-e, nekem nem segített, de a nyíregyházi best fm-en hallotta anyukám a napokban.
2021. nov. 2. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy még esetleg:

Nelly Furtado - Say It Right (2006) ?

Más nem jut eszembe ebből.

2021. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igeen ez lesz az! Nagyon koszonoom :3
2021. nov. 2. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit, nagyon szívesen!

Mondjuk, a szolmizációhoz nem értek, de a "Just s-say love me" kezdésből Alexandra Burke számának refrénje ugrott inkább be, viszont hirtelen összekevertem a kettőt, és majdnem beírtam elsőre Nelly Furtado számát! :) Aztán mondtam is magamban: "jaaa... az nem annak a refrénje!" Ezek szerint mégis! :D

2021. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!