Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Glenn Hughes mennyire ismert...

Glenn Hughes mennyire ismert itthon, Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 17. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Jól Ismerem
Nem ismerem
A kedvenc előadóm
Nem szeeretem
Csak néhány számot ismerek tőle
Elmegy
2 szavazat
 1/3 Mansour ***** válasza:
100%
Nagyjából ismerem, de nem vagyok nagy rajongója. A Deep Purple az ő időszakában olyan irányba ment el, ami nekem nem igazán tetszik. A Hughes Turner Project első albumát hallgattam párszor annak idején, de igazából az sem fogott meg.
2021. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nevét ismerem, a zenéjét nem
2021. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább csak a Burn meg a Mistreated-ben tetszik, de ott is inkább David Coverdal a vezető vokálos.

Van még 1-2 száma (újonnan)ami tetszik, de nem vagyok a rajongója.

Tony Iommi meg egy klassz gitáros, szóval jó ízlése van ennek a Glenn fiúnak!

De ha valaki megkérdezi, hogy szeretem-e azt válaszolnám rá, hogy igen, már csak a Deep Purple miatt is. (Amúgy szerintem nem kérdés, hogy Deep Purple csak Ian Gilannal Deep Purple, illetve Ritchie Blackmore, Jon Lord, Ian Paice és Roger Glover!! Mind hatalmas tehetségek! De ha együtt maradtak volna, akkor lett volna olyan 20 évük együtt, ami überelhetetlen lett volna.)


Valahogy azt vettem észre, hogy a legjobbaknál mindig meg van ez a 10 év zene, ami a TOP, utána vagy meghal valaki, vagy szétválnak vagy történik valami (elmegy az énekes hangja) és így ér véget a történet.

Ugyanez van a Guns n Roses-al.

Ha együtt maradtak volna, a Deep Purple-vel egyetemben, akkor lett volna bennük még (sok) igazán nagy sláger, amit CSAK együtt tudtak volna összehozni.

Egy jó ideje Iannak és Axlnek sincs hangja sajnos, a gitár meg sajnos nem tudja átvenni a szerepet az egész zenében, hogy ne legyen zavaró, hogy nincs ott az a Hang.



De egy a lényeg, "szeressük Glenn bácsit!"

2022. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!