Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Haló, haló! Ez inkább a death...

Haló, haló! Ez inkább a death metálosoknak szól! Ideklikkelnétek? Más is jöhet ha tudja a választ! (lehet, hogy nem jó helyre soroltam be, de mindegy)

Figyelt kérdés
szóval van egy olyan eggyüttes,hogy VUIST elméletileg,de sehonnan nem tudok letölteni tőle,csak egy számot: [link] (letöltéshez írd be a kódot,klikk a downloadra,megjelenik egy zöld link,arra jobb egérgomb,cél mentése másnéven)na az lenne az igazi kérdés,hogy honnan lehet letölteni tőle még?se torrenten,se sehogy nem találom,mert mindíg ezt adja ki: [link] szóval mindíg vistát ad ki!kéne link,amivel tőlük még tölthetek le!torrent is jöhet,ha nem halott!
2010. szept. 4. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írd a google-be, hogy "Vuise band", akkor valamivel értelmesebb találatokat ad, nyilván vlaami underground banda, itt a myspace-ük: [link]
2010. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja h le akarod tölteni. Az nem nagyon fog menni, mert nem valami ismertek. Esetleg a hivatalos oldalukon van 2 letölthető szám, ha nagyon érdekel: [link]
2010. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi!elgondolkodtam azon is,hogy esetleg valami egy-két alkalmas banda,aminek van egy demoja,vagy ep-je aztán kiderült,hogy nem túl jó,ezért feloszlott vagy ilyesmi!de a válaszokat köszi!
2010. szept. 5. 15:45
 4/6 A kérdező kommentje:
én életemben,miótacsak lopkodok az internetről nem láttam olyat,hogy egy akármilyen zene ne legyen fent a neten!!!kivéve a divízió 88 mi jöhét meg 2008-as albuma,de arról kiderült,hogy nem látott napvilágot soha!
2010. szept. 5. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, ha neked lenne egy bandád, amit kb senki se ismer, ki pakolja fel a számokat ha nem te? :D De ha jól láttam már lemezeket is adtak ki, szóval azért érthető, hogy az egészet nem akarják kitenni a netre (:
2010. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
általában azok rakják fel a netre,akik megveszik a lemezt és feltörik valahogy vagy ilyesmi.
2010. szept. 6. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!