Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenekar/együttes állt...

Melyik zenekar/együttes állt fent a leghosszabb ideig?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
2021. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
#1.Omega azért csúnya hogy kimaradt, pedig a "legöregebb" prog rock banda talán a világon.
2021. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem állítom, hogy tudom a definitív választ, de a Sun Ra Arkestra szerintem mindképp jelölt a címre. Valamikor az ötvenes évek közepén alakultak, és bár Sun Ra maga már nem él, az Arkestra máig fennáll Marshall Allen vezetésével (én láttam is őket élőben pár éve).


#2 A cikk írója amerikai, nem kéne azon fennakadni, hogy nem ismeri az Omegát. Valszeg egyéb kis országoknak is vannak még nagyon régi bandái, akiket ugyanúgy nem nagyon ismer a külvilág.

2021. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Én három együttest tudok mondani,amelyek 1962-ben alakultak.Az Omega,A Rolling Stones és Los del Rio.(Macarena)
2021. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ, mit értesz zenekar/együttes alatt.


Mert ott van pl. a New York-i Filharmonikusok, 1842-ben alapították.

2021. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is pontatlannak érzem a kérdést. Vannak generációkat átívelő zenekarok is.
2021. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bármilyet írhattok,ezért nem írtam több inormációt.
2021. nov. 30. 16:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!