Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jeff Scott Soto ha folytatta...

Jeff Scott Soto ha folytatta volna Malmsteennal a zenélést, akkor is később olyan műfajú zenéket játszott volna a rockon belül,mint amilyen az első négy az alábbiak közül vagy neoklasszikus metált játszott volna most ő is(mint pl.:az utolsó kettő)?

Figyelt kérdés

Mostanában


[link]


[link]


[link]


[link]


Malmsteennal


[link]


[link]



2021. dec. 13. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Akkor is később olyan műfajt adott volna elő, mint amilyen az első négy zene
Akkor ő is ugyanúgy neoklasszikus metált játszott volna
3 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi köze nem volt az énekeshez, Trilogy is jó album azon már Mark Boals énekelt. Két okot tudnék mondani:

1.Úgy tudom súlyos autóbalesetet szenvedett el amibe majdnem bele is halt, felépült de azért látszott már utána, hogy közel sem a régi.

2.Mint minden korszakalkotó zenésznek, neki sem lehet minden albuma egyformán jó. Fölig, hogy a Rising Force szerintem nem csak az ő legjobb albuma, hanem a neoklasszikus metal zászlóshajója és szerintem az egész könnyűzenében nehéz felsorolni olyan magas minőségű albumot mint az.

Utána is lett pár jó alkotása, de szerintem ő kiégett teljesen úgy 4-5. album után. Ez sokakkal előfordult már, elkezd kipróbálni mindent, ami nem jól sül el de valamiből meg kell élnie, illetve szereti csinálni ezért nem hagyja abba...

Más kérdés hogy nem lehet mindenki Frank Zappa vagy Buckethead hogy 100+ album is jó minőségűre sikerüljön.

Több dolgot nem tudok hozzáfűzni, ha Malmsteen-t hallgatok akkor első 3, aztán a stílusban még van egy kegyetlen sorsú Jason Becker, egy stílustól elforduló de szintén Marty Friedman, meg egy csomóan mások szóval nem csak Malmsteen van.


Soto amúgy tökéletes a Sons of Apollo-ban szóval nem is értem a kérdést, volt hogy Malmsteen odahívott egy csomó sztárt(még Derek-t is) még sem futotta többre egy magához képest középszintű albumnál, ha ő a szerző ennyit tud manapság...

2021. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!