Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az oszt.társaimmal, akik...

Az oszt.társaimmal, akik különféle nemzetiségűek, kitaláltunk egy olyat, hogy egy szubjektív lista alapján neveznie kell mindenkinek 3 férfi, illetve női énekest, akik szerinte a hazájának a legjobbjai. Amit én írtam össze, szerintetek is elég erős?

Figyelt kérdés

Férfiaknál:

Vikidál Gyula

Horváth Charlie

Deák Bill


(A mi kis társaságunk egyébként is szereti a rock zenét, és gondoltam mivel tényleg egyedi és ritka/utánozhatatlan/világszínvonalú a hangjuk ezeknek az embereknek, indíthatnám őket nyugodt szívvel :D)


A Hölgyek közül:

Kovács Kati

Zalatnay Sarolta

Cserháti Zsuzsa


Igazából sok erős hármast ki lehetne hozni, de nekem Ők jöttek ki.

De kíváncsi vagyok rá, hogy nektek mi a véleményetek illetve, ha ajánlotok olyanokat, akik szerintetek szintén kimagaslóan jó hangjuk van, tehát zsenik :D akkor várom a javaslatokat.


Nekem eddig Ők jutottak eszembe, akikkel "tuti nyerhetek" :D


Ugye, itt Anglia, Amerika, Olaszország, Spanyolország versenyezik eddig.


És gondolni lehet arra, hogy az amcsiknál van Axl Rose vagy Steven Tyler.

Vagy az angoloknál Ian Gillan és pl Robert Plant...

Ha csak a fiúknál maradunk :D



2021. dec. 21. 00:37
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Elég jó. Én talán Charlie helyett Kalapács Józsit raknám be, de ez már szubjektív.
2021. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!