Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez szomorú dalnak számít?

Ez szomorú dalnak számít?

2021. dec. 22. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha onnan nézzük,hogy mikrofon közelébe engedték és még rögzítették is, akkor ja én eléggé elszomorodtam és mégcsak dalnak se nevezném.

Szerintem ez egy nulla.

Helyenként mintha magyarul énekelne,mert valami apámozás van benne,de nagyjából a végéig azt próbáltam kivenni,hogy egyáltalán magyarul énekel?

2021. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cigány tudna erről írni, magyarként az én fülemnek szomorú, de nem tudom összerakni hogy miről szól.
2021. dec. 22. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Alig lehet érteni bármit a szövegből.

Az, hogy mit nevezünk “szomorú dalnak”, szerintem relatív.

Engem ezek a tipikus sírós, szerelmi bánatos dalok, meg a “mélységesen szomorúnak” titulált filmes háttérzenék soha nem hatottak meg.

Ellentétben, - bármilyen fura - David Bowie Kooks című dalára szinte mindig elsírom magam, mert az én apám soha nem fog hinni bennem, soha nem lesz olyan jó fej, szeretetteljes és támogató, mint Bowie volt az ő gyerekeivel. 🥺😢

Szóval: egyénfüggő.

2021. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!