Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify-ról hogy lehet lemente...

Spotify-ról hogy lehet lementeni zenéket mp3-ba?

Figyelt kérdés
Ha van előfizetésem, akkor hogyan tudom menteni mp3 formátumba a zeneszámokat? A letöltés funkció csak az offline elérésre jó, de azokat a fájlokat sem találom, gyanítom, hogy nem is mp3-ban vannak.

2021. dec. 26. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia :)

Ha letöltöd a zeneszámokat a telefonodra, továbbra is az applikációból fogod tudni hallgatni őket offline módban. Külön a telefonodra nem tudod menteni a zenéket.

2021. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ok, hogy online Spotify-on hallgatsz zenéket, de letölteni attól még lehet YouTube-ról is 2conv-on keresztül! Ingyenes, gyors, biztonságos, és a telefonod belső tárhelyére tölti, így alkalmazás nélkül is bármikor offline hallgathatod!
2021. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
ha van előfizetésed, felesleges mp3-ban tárolni őket, a Spotify alkalmazáson belül eléred őket offline is (ha letöltöd őket)
2021. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok, nem tudom miért lett lehúzva a válaszom, nem is érdekel, de ettől még a tény változatlan, nem lehet mp3-ba lementeni a Spotify számokat, és nem is érdemes 🤷🏼‍♂️
2022. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Már miért ne lenne érdemes?
2022. jan. 2. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
mert a Spotify-n található zenék egész jó minőségben vannak fent, az MP3 pedig egy eléggé tömörített (butított) formátum, ha Spotify-n megvannak, miért kéne MP3-ban is? főleg, hogy még duplán foglalná is a tárhelyet...
2022. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem a tárhelyet foglalja, akkor az adatforgalmat eszi! Nekem nincs mobilnetem, nem is kell, így például útközben mindenképp offline tudok csak zenét hallgatni, letöltéshez pedig az MP3 a legjobb formátum, és egyáltalán nem rontja a minőséget!

Audio: változatlan minőség, viszont k#rva sok helyet foglal

WMA: nagyon összetömöríti, így a legkevesebb helyet foglalja, viszont ezzel együtt a minőség rovására megy

MP3: nem annyira drasztikusan, de összébb tömöríti, így nem túl sok, inkább közepes mennyiségű helyet foglal, a minőség pedig változatlan marad

2022. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6: Más eszközre kellene, ahol csak mp3-at tudok lejátszani meg CD lemezt. Ott engem totál hidegen hagy, hogy milyen a spotify minősége, meg hogy megvan offline-ban is a mobilomon. A méret meg nem számít, ráfér az SD kártyára.
2022. jan. 2. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!