Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan lehet letölteni LADSPA...

Honnan lehet letölteni LADSPA effekteket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok a neten ilyeneket, pedig kerestem. Úgy kerestem rá, hogy "ladspa plugins download" de nem jártam sikerrel. Egy olyan oldal kéne, ahol sok ilyen van, equalizer, limiter, mindenféle effektek, vagy akár szintetizátorok, és ingyen letölthetőek legyenek. Egy keveset találtam csak, de ugyanazok eleve benne vannak az LMMS-ben is, illetve csak forráskódokat találtam, nekem viszont ilyen .so fájlok kellenének, amiket be tudok tenni a Carlába, LMMS-be és Audacitybe is egyaránt.

2022. jan. 10. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Linuxot használsz? Ha igen, akkor a package manager-eddel tudsz a disztród repository-jából letölteni LADSPA pluginokat, meg plugin-gyűjteményeket. Most rákerestem, a Manjaro Linux repóban van jópár.

Ha Windows-t használsz, akkor sajnos egy kicsit mókásabb a helyzet; ott az esetek zömében nagy eséllyel nem úszod meg a forráskódból fordítást - már ha egyáltalán Windows-kompatibilis az adott plugin.


Keresztkérdés: mi az oka annak, hogy kifejezetten LADSPA effekteket keresel? Azt ugye tudod, hogy Linux-ra is vannak VST pluginek, valamint hogy mindhárom általad említett szoftver tudja őket kezelni?

2022. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!