Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, metálosok! Mi a...

Rockerek, metálosok! Mi a véleményetek az alábbi együttesekről?

Figyelt kérdés
Pink Floyd, Black Sabbath, ABBA, Dream Theater, Poets of the Fall, Blondie, Mayhem, Lordi.

2022. jan. 12. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a Slipknotról is írhattok, ha akartok!
2022. jan. 12. 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Redditten rákeresel és sokkal több választ találsz ezzel a témával kapcsolatban, most írhatnék mindegyikről 20 sort de szerintem hetente vagy havonta megkérdezi valaki az aktuális 20 egyedi kedvenc együttesről a véleményt...

Ezek közül vannak olyanok akik műfajt hoztak létre, 1 generáció nőtt fel a zenéjükön stb...

2022. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Slipknot első 2 albumát kifejezetten szeretem, valamint az ABBA ismertebb számait is szívesen elhallgatom. A többit csak nagyrészt névről ismerem, nem hallgatom őket.
2022. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Poets of the Fall - volt egy számuk valamelyik játékban, azt rengeteget hallgattam régen, meg talán még egy másikat, jó rég volt :).

Lordi régen nagy kedvencem volt, de aztán valahogy rájuk untam.

Dream Theater, őket is hallgattam sokat régen, de annyira sose volt a kedvencem.

ABBA-t szeretem. Blondie, Black Sabbath ismertebb dalait szeretem, Pink Floyd annyira nem hoz lázba.

Slipknottól amit hallottam az nagyon nem az én műfajom, a Mayhemet meg csak névről ismerem.

2022. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben nagy Mayhem fan voltam. A mai napig előkerül néha (bár már inkább főleg más black metal zenekarokat hallgatok) Csihar hangját meg nagyon szeretem, meg úgy alapjában eléggé szimpatikus az egész ember.

Nekem ez volt az egyik belépő banda amikor elkezdtem beleásni magam a black metalba így mindig nosztalgikus szép emlékeim lesznek vele.


A többi zenekar nagyon nem a világom. Nincs róluk negatív véleményem csak nem hallgatom őket és ennyi.

2022. jan. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!