Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik hobbiszinten vagy akár profi szinten zenélnek? Milyen műfajban játszotok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen amerikai,melankólikus folk-indie zenét játszom gitáron, főleg ujjpengetős technikával, meg énekelek is mellé.
2022. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan tíz éve leálltam a zenéléssel. Hobbi volt, in the box producerkedés, semmi kötelem, csak a véges cpu teljesítmény. A mai cuccommal egyszerűbb lenne, de valamiért nem csinálom.
2022. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is gitároztam régebben elektromos gitáron, már csak dalokat írok hangszer nélkül.
2022. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
25 éve alternatív rock. Egy kis blues, jazz. Hobbi szinten természetesen és nem tudom abbahagyni.
2022. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Többféle stílusban szoktam, amihez éppen kedvem van.

Van egy kis házi stúdióm egy elég jó AT 2020 mikrofonnal, interfésszel és szintetizátorral felveszem a dobot, vagy akár a komplett alapot, amelyet előzőleg persze kidolgozok és tudom, hol vannak az akkord, vagy ritmusváltások, majd rájátszom elektromos, esetleg akkusztikus gitárral, vagy a szintivel, külön sávokba, esetleg rá is énekelek, mert a hangszeres rész megy vonalból, mikrofon nélkül is.

Van olyan, amikor csak egyetlen akkusztikus gitárral játszom fel a dallamot, igyekezve megjeleníteni a basszust, a kíséretet és egy szóló részt egyszerre, ezt szeretem a legjobban és ezeket meg sem próbálom elrontani énekkel, egyre jobb vagyok ebben, bár ugye eszméletlenül jó zenészek vannak világszerte, akikhez roppant nehéz felérni, de már kifejezetten élvezhető, ismerőseim, rokonaim dícsérik is, csak nekem kevés,mindig az az érzésem, ha valamit megtanulok, hogy ez semmi, kevés, és állandóan valami mást, valami újat szeretnék összehozni.

Nincs semmi célom ezzel, csak roppant jól el lehet vele tölteni az időt.

2022. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Mostanában kicsit szüneteltettem a zenét egyetem miatt, de előtte sokat zongoráztam és orgonáltam - utóbbira több idő jut mostanában. Általában klasszikust nyomok - Bach és Chopin a kedvenceim - de szeretek imprózni is, vagy mondjuk liturgy-t kísérni orgonával. De van hogy, csak úgy jön a zene, olyankor próbálok jelen lenni és játszani.

+1: Emellett tavaly elkezdtem gitározni is, de még csak ismerkedek a hangszerrel. Szeretnék megtanulni jól gitározni.

2022. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
A Nincsen veszély csigát szoktam játszani gitáron hobbi szinten. 😂
2022. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 csatornás loopstationre játszok gitárral, elektromos zongorával és tanulok mellette szaxofonozni. Hobbi szinten csinálom, de nagyon le tud kötni. Néha csak vmi backing track re játszok rá gitárral. Legtöbbszőr bluest, jazzt játszok, de mostanában a neosoul a kedvenc. Azért ezeket nem azonos szinten játszom.
2022. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!