Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az olyan előadók akiket ma...

Az olyan előadók akiket ma lenéznek mint Kozsó vagy Császár Előd mitől voltak rosszabbak mint a mai X-faktoros előadók vagy a Majka féle zenészek?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem akarom "bevédeni" meg felmagasztalni Kozsóékat, azt aláírom hogy nem volt egy Grammy-díjas mutatvány amit csináltak, de hallgatható zenék is voltak azért közte, mégis hosszú évek óta nevetség tárgya hazánkban. Viszont nem értem, mitől volt ő vagy akár például Császár Előd annak idején rosszabb mint manapság a sok hangtalan X-faktoros előadó, vagy az ilyen Majka féle énekelni se tudó "énekesek"? Hogy a ma menő "rapperekről" már ne is beszéljek... Rajtuk is így fognak nevetni 15-20 év múlva?

2022. jan. 25. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Császár Előd rossz példa mert régen sem volt bohóc és állítólag mai napig zenél.
2022. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:
100%

Kozsó az érzelmesnek nevezett nyáltenger és a röhejes minőség (na meg a hajtincs és a cuccos riport meg a...) miatt gáz (ja, és az általa menedzselt tátikacsapatok körüli dolgok miatt).

Császár Előd más kategória, az ő dalainak zenei minősége oké-átlagos (loptak is tőle annó), nála a probléma az általa okozott halálos baleset és az a körüli dolgok.

Kozsó mentségére legyen mondva, amikor ő kezdte, a magyar zeneipar épp elkezdte a felzárkózást a nyugathoz (szerintem máig kérdéses, hogy sikerült-e), akkor tanulgatták a dolgokat, volt egy erős sufnituning jellege az egésznek.

2022. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, ugyanolyan szarok a maiak is, azokat majd 10-20 év múlva fogják lenézni.
2022. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem sem voltak rosszabbak, csak valószínűleg a 30 év alatti korosztály - akik életkorukból fakadóan már kevésbé ismerik őket - számára már érdektelenek, nem ismerik a zenéiket vagy felületesen. Kozsónak is voltak egész hallgatható nótái, mostani szerepléseivel és "ügyeivel" azonban lejáratja magát. Császár Előd más tészta, szerintem aki őt lenézi azon nagyon nincs tisztában a zenével.

Ezek az X-faktoros és egyéb előadóművészek pár év múlva eltűnnek a süllyesztőben, Kozsóékra azért jó 25 év távlatából is emlékeznek.

2022. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kozso szerintem tényleg jó volt! kicsit vad a lány, a hold dala, csak a csillagok, meghalok egy csókodért, voltak azért jó számai. Ezeknek a daloknak volt mondanivalójuk. A mai előadók többsége meg sem közelíti azt a szintet, nem tudnak még egy értelmes szöveget sem írni.


A trash meg ez a sok paprikajancsi, mint GWM, Missh, Mario, Burai, meg a fene tudja milyen hulladékok képviselik ma magukat a hazai zeneipar csúcsán, ahol már az is nagy dolog ha valaki Petőfi Sándort énekel. A youtubeon a felkapott zenevideók között éppen valami BSW (egyedül megb*sztam ezt a kis gádzsit) címmel. Annak is kötél kéne a nyakába már csak címe miatt is. Ugyanis a gádzsi az magyart jelent cigány szlengben, szóval ő akkora nagy ember hogy húzogatja a magyar nőinket. Ráadásul ezen a hulladékon van 29E like, kérdem én mire fel?

2022. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!