Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Sabaton együttes menőnek...

A Sabaton együttes menőnek számít 2022-ben?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Mit számít, hogy menőnek számítanak-e most vagy nem?

Nem ez határozza meg, és nem ez a mércéje annak, hogy zeneileg milyen minőséget produkálnak.

Ami azt illeti, én idén találtam rájuk, és szerintem valami elképesztőek.

Főleg, hogy komoly, valós témákról, történelmi eseményekről énekelnek.

2022. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem, mármint elég népszerű bizonyos körökben de nem mondanám őket menőnek.

Személy szerint nem szeretem őket, de elhallgatom ha valaki kéri az ismerősi körben, bár az Iced Earth és a Blind Guardian után sokat nem tettek hozzá a műfajhoz, max amit az 1-es írt talán a témákban leginkább.

2022. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel más szereti-e őket: nekem nagyon bejön a zenéjük, meg az egész koncepció amire az együttes épül.
2022. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a tömegnek a rádióban adott szemét és tuctuc diszkózene a menő, a metál ciki.

De ez nem számít.

Szerintem a Sabaton egy zseniális banda, nagyon jó zenéket játszanak, a témáik is egyediek és komolyak. Én nagyra értékelem az együttest és a rajongóik is sokan vannak még rajtam kívül. Szóval nekünk menő :)

2022. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamit elmond a zenéikről, hogy háborút megjárt (amerikai) rajongójuk mit írt nekik: A koncertjükön egyszerűen muszáj volt sírnia , olyan erővel hozták vissza a számaik amiket a vasóságban átélt. Ez mutatja, mennyire hitelesen adják át az érzéseket.... az ottani dolgokat.
2022. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom őket én speciál jobban szeretem mint ezeket a vinnyogó hülyéket amik megállás nélkül a szerelemről meg a depizésről énekelnek.
nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!