Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify premium vagy Youtube...

Spotify premium vagy Youtube premium éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Diák vagyok, szóval a Spotify havi 2.49 euróba kerülne (ami ugye ~900 forint), a Youtube pedig 1090 forintba.

Szerintetek melyik éri meg jobban?



2022. febr. 3. 08:07
A kérdező szavazást indított:
Youtube Premium
Spotify Premium
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hallgatói Spotify verhetetlen szerintem, szóval inkább azt.
2022. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1, neked az van?

Mennyibe számolja pontosan a 2.49 eurót?

2022. febr. 3. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb 955 Ft-t vont le függ az aktuális árfolyamtól.
2022. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem YouTube Premium van, mert inkább videókat nézek, zenét kb. soha nem hallgatok YouTube-on. Ezért nekem nincs is értelme a Spotifynak. Ott csak podcasteket hallgatok, amikben nincs reklám. Másnak a családban van mindkettő, mert zenét inkább Spotin hallgat, videókat meg YouTube-on néz.


Nem a Spotify/YouTube számolja az árfolyamot. Ők EUR összeget kérnek a banktól és a bankod a saját, a tranzakció időpontjában aktuális árfolyamán váltja át forintra. Amikor magasabb a HUF/EUR árfolyam, akkor többet vonnak forintban, mint amikor alacsony a HUF/EUR árfolyam.

Ezen csak úgy tudsz változtatni, ha van egy Revolut (vagy más hasonló) kártyád, ahol ingyenesen tudsz különböző pénznemű alszámlákat kezelni. Itt kedvező árfolyamnál átváltasz egy nagyobb összeget, hogy legyen rajta EUR és akkor arról a számláról fogja kifizetni az EUR költésed. Ezzel a módszerrel te tudod eldönteni, hogy milyen árfolyam állásnál akarsz HUF-ról EUR-ra váltani.

2022. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oh, értem, azt hittem a Youtube-nál fix a havi 1090 forint, hiszen forintban írta az árat. (Mert pl van Netflix és HBO Go előfizetésem is, ott is forintban írja, és minden hónapban ugyanannyit von le)

Azt gondoltam, hogy Spotify-on változó. Köszi:)

2022. febr. 3. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha forintban van megadva, akkor forintban von annyit.
2022. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%
Nekem youtube premium van zenével együtt. Sok videót nézek meg rengeteg olyan zene van amit hallgatok rendszeresen és nincs fennt spotyn szóval nálam csak a yt marad.
2022. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Szia Uram!

YouTube Vanced érdekel?

2022. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak spotit használok, Yt-n nagyon kevés időt töltök.

Eddig a legtöbb amit fizettem 1400 körül volt egy hónapra. De volt már 920 Ft is a havi díj.

2022. febr. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Youtube éri meg. Ritkán hallgatok zenét, viszont rengeteg videót nézek, csatornát követek.
2022. febr. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!