Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mulatós dalokat megtanulni...

Mulatós dalokat megtanulni harmónikán mennyi idő?

Figyelt kérdés

Nem tudok zongorázni sajnos, csak furulyán tudok játszani.

23 éves vagyok, méghozzá lány:D de nagyon szívesen tanulnék meg harmónikázni elsősorban mulatós dalokat és népdalokat.

Pl. Lagzis dalokat (asszony, asszony, az akarok lenni, más fél hete, hogy a babám, a csitári hegyek alatt...stb.:))

Szeretném megkérdezni mennyire nehéz ?


Ismer bárki valakit, aki tudna tanítani engem online?

Sajnos az alapoktól kellene tanítani szolfézzsal gondolom együtt.



Meg azt se tudom milyet vegyek. Láttam 50 ezerért egyet, ami elég jó. Kissé drága, de rosszat se szeretnék venni. Na meg ezen nincs túl sok gomb🙂



2022. febr. 12. 23:34
 1/8 Mojjo ***** válasza:
100%

Az egyik legnehezebb hangszer, ami létezik. De ha van hozzá érzéked, menni fog :)

Az 50 ezer nem kissé drága, hanem nagyoooon túl olcsó. Kb ennek négy-ötszörösét érdemes rászánni.

2022. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minimum fél év
2022. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Egyelőre arra gondoltam, hogy 50 ezer forint elég lenne tanulni, nem?


A félév az jól hangzik, mindennapos gyakorlás mellett jó lenne, ha sikerülne.


Mennyire illik szerintetek egy ilyen hangszer egy lányhoz/nőhöz?

Általában férfiak zenélnek vele lagzikban, rendezvényeken, az utcán. Nem tudom mennyire tudnám kihasználni, de végső célom vele ez, hogy én is eljárhassak, mert szeretem a zenét és szívesen lennék én az, aki zenél.

2022. febr. 13. 12:30
 4/8 Mojjo ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, hogy mennyire illik egy nőhöz, az a lényeg, hogy te szeresd.

A legférfiasabbnak tartott hangszer pl a dob, aztán nézd:

[link]


A legnőiesebbnek tartott hangszer a hárfa, aztán:

[link]


Szóval nem kell ilyesmivel törődni :)

2022. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!😊😊
2022. febr. 15. 23:29
 6/8 anonim válasza:
Szerintem 50 ezerért nagyon rossz harmonikát kapsz. 100 ezerért már lehet kapni olyat, ami tanuláshoz alkalmas. Szerintem az online óra nem az igazi. Szerintem 1 év kelleni fog hozzá, hogy egy viszonylag jó szinten játsz mulatós dalokat.
2022. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen szinten szeretnéd ezeket játszani. 1-40 év én azt mondanám.
2022. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2022. márc. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!