Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Férfiak! Nektek számít, hogy...

Férfiak! Nektek számít, hogy az énekesnő milyen külsővel rendelkezik? Ki szerintetek a legszebb énekesnő?

Figyelt kérdés
Tehát egy szőke csajokat imádó férfi képes lenne meghallgatni pl. egy barna hajú énekesnőt? vagy hasonló

2022. febr. 21. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Missy Elliott, Angel Haze, Rico Nasty nekem nőként nem tetszenek, de van pár számuk, amiket igen kedvelek! Aki meg tetszik is, és jó zenét csinál, azért odáig vagyok. :-)
2022. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, ha nem bányarém. De az elsődleges, hogy tudjon énekelni.

Az ilyen 1-2 számos valóságshow celebek hidegen hagynak zeneileg. De, ha jó a hangja, akkor lehet akár kicsit molett is, nem azt nézem.

2022. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben nem számít hogy néz ki. Ha valaki jó az jó. Nem azért hallgatom mert jól néz ki. Pl Adele moletten is jól énekelt. Vagy pl Cserháti Zsuzsa idősebben moletten is jól énekelt.
2022. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hajszín egyáltalán nem számít. Az már inkább, hogy jól nézzen ki, bár a kedvencem, Janis Joplin eléggé csúnyácska volt. Akiket viszont nagyon nem bírok, azok a fekák. Egyetlen kivétel a Morcheeba, mert ők zeneileg valóban kiemelkedőt alkottak/alkotnak.
2022. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Kim Jisoo
2022. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én zenét jellemzően hallgatni szoktam, nem klipeket nézek, ezért nem nagyon érdekel, milyen az énekesnő külseje. Ha igen, akkor meg már nem a zenéje a fontos. :D
2022. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!