Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretném megcsinálni az első...

Szeretném megcsinálni az első rapp dalomat. Sajnos nem tudok alá megfelelő zenét találni. Valamint hogyan tudnám felénekelni rá a szöveget?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész stúdióba vagy keresel olyan embert, aki ilyesmivel foglakozik. Esetleg utánaolvasol, beszerzed hozzá a cuccokat, és megpróbálod magad megcsinálni.
2010. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy jo szintetizatorral mident meglehet oldani.. a rappet meg foleg.. rap stilusu dobes egy par hangot meg bedobsz ... en si csinaltam ilyeneket de sajnos most nem tudom megcsinalni a kottetest a gep es laptopkozott..es maskepp nem jo a minoseg.
2011. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elozo


vagy ha nagyon nem tudod mit csinalj,online is megteheted.

pl JamStudio-val

2011. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hardlove válasza:

Nem nagy cucc az egész :)

Hivatásos mc vagyok egy ideje..

A lényeg, hogy meg legyen írva a szöveg, kívülről fújjad, legyen hozzá alapod ( Ha nincs akkor keresel a neten google rapp beat instrumentals, vagy FL studio, Vagy hiphop6 program) Keresel valami jó kis stúdióst, vagy ha nem tudsz akkor írj nekem a hardlove@citromail.hu -ra és segítek :) A füledben fülhallgatóról fog szólni a zene, Te pedig ritmusra felnyomod :) ennyi a dolgod. A többi az effektek és a stúdiós dolga. Sok sikert. :)

2011. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!