Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik olyan rádióadó amelyik...

Létezik olyan rádióadó amelyiken zene is szól és nem csak pofáznak 0/24-ben?

Figyelt kérdés

Szerencsére eddig nem nagyon kellett rádiót hallgatnom, de most olyan kocsival kell(ett) járnom amiben nincs más lehetőség zenét hallgatni.


Amikor 25 adóból bármelyikre kapcsolok és csak azt hallom, hogy beszélnek megállás nélkül akkor elmegy az élettől a kedvem.


Ki kíváncsi erre? Vagy én értettem félre a rádiózás fogalmát és igazából az emberek úgy hallgatják mint én egy podcast-et?


Van magyarországon olyan hely, ahol zenét is lehet hallgatni rádión kersztül vagy csak a pofázást?

(Itt Komárom-Esztergom megyében biztosan nincs)



2022. febr. 23. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

"Vagy én értettem félre a rádiózás fogalmát"


Igen, te értetted félre. A rádiónak alapvetően a hírközlés volt a feladata, nem a kattogós zene szolgáltatása.

2022. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

"A rádiónak alapvetően a hírközlés volt a feladata, nem a kattogós zene szolgáltatása."

tévedés, a kezdetektől fogva jelen volt a szórakoztató (és az összes többi) funkció is

2022. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Létezik.Retro Rádió,Rádo1,Sláger FM...Azonban ezeknek nem valami változatos a zenei kínálata.Ugyanazt a pár tucat számot ismételgetik folyton.Hamar unalmassá vállnak.Aztán már a Petőfi is főként zenét sugároz.Meg ott van még a Bartók Rádió is.
2022. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
#3 ja mert a többinek aztán marha nagy a zenei kínálata mi? Mindegyik ugyanazt a néhány számot játssza minden egyes nap. Előfordul hogy egy nap többször is ugyanazt a számot leadják. A Petőfi ráadásul tele van ezekkel a noname alter zenékkel amitől a falnak megyek.
2022. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4


Persze ismételgetnek mindegyiken...

Talán a Bartók Rádióban nem annyira.Csak ha valaki nem szereti a komolyzenét,akkor annak az alapból kiesik.

2022. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, pici hangfal, internetrádió/youtube.
2022. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!