Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon mitől van...

Magyarországon mitől van ilyen nagy rajongótábora a Rammstein-nek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Attól,hogy nincs semmi ízlése az embereknek. A Rammstein rendkívűl rossz zene. Magyarorországon az ilyen rossz zenék sajnos népszerűek,mert a magyar embereknek nincs ízlése. Tisztelet a kivételnek.
2022. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
1-es: ugye nem ismered az ősi mondást, hogy "ízlések és pofonok...." ??
2022. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

#1 mi számít jó zenének meg ízlésnek??

Ami tagadhatatlan, hogy a Rammstein a saját műfajukban színvonalas együttes, Európaiként, német nyelvvel is az egyik legnépszerűbb. Tudtak újat mutatni a pályafutásuk elején, a teltházas koncertjeikkel és az ottani fergeteges műsoraikkal igazán egyediek és szórakoztatóak a mai napig. Lehet nem a legbonyolultabb hangtechnika meg zenei kompozíció, de mégis vannak művészi értékeik a számaiknak, legalábbis ha mögéjük lát az ember. A klipjeikben is mindig precíz munkát végeznek, szerintem igazi maximalisták, egy számukra nem tudom azt mondani hogy ne lenne jó és ne hoznák ki a maximumot, nem véletlen nem dobáloznak évente új albummal, inkább legyen negyede annyi számuk, de az mind mestermunka. Szóval a "rossz zenétől" ez nagyon messze van. Lehet valakinek az egész metal műfaj nem tetszik, de a Rammsteint szidni ezen belül olyan, mint a komoly zenében Bachot például.

2022. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"a Rammsteint szidni ezen belül olyan, mint a komoly zenében Bachot például."



10pontos ! :-)))

2022. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó zenét játszottak ennyi.

Nem túl keményet, bőven hibahatáron belül ezért elég nagy hallgatóságra tett szert.

Amúgy kiváló zenét játszanak, mondjuk számomra pont a német nyelv miatt nincs a kedvencek között, meghallgatom párszor mindegyik albumot de ennyi, sajna nem tudok mögé nézni mert nem tudok németül...

2022. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon dallamos + sok elektronikus zenei elem + látványos videoklipek -> Ezek miatt megközelíthetőbb a zene azoknak is akik alapból nem hallgatnak metalt.

Engem kiskoromban a Rammstein miatt kezdett el érdekelni a műfaj és még mindig szeretem őket.

A német nyelv miatt is valahogy karakteresebb lesz az egész és ha megnézed a szövegek fordítását akkor kapsz egy plusz élvezeti réteget a számhoz. (Általában nagyon elborult, néhol költői dalszövegeik vannak)


Én úgy látom egyébként, hogy nem csak MOn van nagy rajongótáboruk hanem világszerte eléggé ismertek.

2022. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az első válaszolóval.
2022. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Leírta hogy semmi zenei ízlésük, gondolom magából indult ki :D
2022. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!