Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik mostanában a populáris/"me...

Mik mostanában a populáris/"menő" rock/metál bandák?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki beszólna, nem azért kérdezem, mert azt akarom hallgatni, ami menő, csak kíváncsi vagyok.

2022. febr. 28. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos az ilyen BVB féle bandák
2022. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

#1.Le vagy maradva rendesen, kb. 15-20 évet.

Kérdező:

Nincs már ilyen, ha jól megnézed a Nu-Metal óta már nincs nagyon aktív banda a mainstreamben, igen volt egy időben BVB féle "korszak" is, de nevezzük nevén melodic metalcore de egyrészt nem volt nagy kereskedelmi sikere, másrészt nem is volt nagy hatása. Ez 2000-es évek elejére tehető.

Hozzátéve voltak minőségi anyagok, meg vannak is lásd a tavalyi Trivium albumot.


Amik mentek és menők voltak a régen is, Metallica, Iron Maiden, Slipknot, Korn, stb.

Metal manapság már nem is "menő", nincs igazán már nagy kultusza minta 2000-res évek elején, vagy a 80-as években.

Toptens-be beírod best metal bands és megkapod a választ rá.

2022. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Sabaton, Five Finger Death Punch, Avenged Sevenfold, Mastodon

Persze kinek mi. Én mondjuk szerettem a BVB-t :), bár nálam az inkább glam mint metalcore.

2022. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Linkin Park, Nightwish, Sabaton, Rammstein...
2022. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

A klasszikusokon kívül, mint a Metallica vagy az Iron Maiden, ezeket általában minden kezdő is ismeri: Sabaton, Powerwolf, Five Finger Death Punch, Gojira.

A listához hamarosan csatlakozik szerintem az Eskimo Callboy is, nagyon durván népszerűek lettek az utóbbi pár hónapban.

2022. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!