Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a dalnak a címe?

Mi lehet ennek a dalnak a címe?

Figyelt kérdés

,,Too many questions, sleepless nights, early morning, restless eyes."

Ezt az egy mondat rémlik, sőt, a második fele nem is biztos hogy ez, lehet csak én emlékszem így rá.

Stílusában olyan, mint Billie Eilish, de nem ő az (reggel óta járt a fejemben, először az ő hangján, majd egy másik nőén, majd egy vékony hangú fiúén?), biztos se vagyok benne, hogy női előadó.

Lassú zene, mai lehet (értem ezalatt az 5 évnél nem régebbi zenéket), nem tudom már hol hallottam.

De hajnal óta ez megy a fejemben, akárkit kérdeztem (húgom, barátaim, anyám) nem tudták, mi ez.



2022. márc. 8. 17:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Beírod keresőbe, ki fogja dobni szerintem
2022. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beírtam, de sajna nem lett meg.
2022. márc. 9. 18:15
 3/7 anonim válasza:
100%
Biztos, hogy ez a szövege? "restless eyes" ez értelmetlen. Szerintem full félrehallottad a szövegét. Úgy tényleg nehéz megtalálni.
2022. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

lehet félrehallottam


de a too many questions sleepless nights az tuti benne volt, elég tisztán lehetett érteni

2022. márc. 13. 10:38
 5/7 A kérdező kommentje:
talán lehet nem is angol anyanyelvű előadó volt xdd
2022. márc. 13. 10:39
 6/7 A kérdező kommentje:

mármint a túl tiszta kiejtése miatt gondolom, hogy külföldi (mármint az angol anyanyelvűek számára)


de lehet tévedek mert YUNGBLUDnak meg Jake Buggnak is furi akcentusa van, de mégis angolok

2022. márc. 17. 14:29
 7/7 A kérdező kommentje:
megvan! hát nem is csoda, hogy nem ismeri senki, én se hallottam az előadóról sohasem.
2022. ápr. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!