Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha lenne rá lehetőséged, hogy...

Ha lenne rá lehetőséged, hogy egy estét együtt legyél kedvenc együtteseddel/énekeseddel, miről beszélnél vele?

Figyelt kérdés

És melyik az az együttes/énekes, akivel szívesen együtt lennél egy éjszakán át?

Ez a te saját, vagy az együttes otthonában történne meg.


2010. szept. 13. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Rihanna (zenéjét nem szeretem) de felhoznám a lakásomra és tolnám egész éjszaka mint a lopott biciklit :D
2010. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Naaa... én komolyan kérdeztem!
2010. szept. 13. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Drake Bell, és... hmm... megkérdezném, milyen érzés híresnek lenni, nem fárasztó a sok koncert, meg... még nem tudom. :)


Te?

2010. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem tudom. Éppen készülőben van egy szülinapra (nem az enyém) meghívni egy magyar együttest, és nem tudom, hogy miről tudnánk beszélni egy éjszakán keresztül.

Oké, hogy elmondjuk, hogy mennyire szeretjük őket, meg kérdezősködünk a munkásságukról, de akkor elment 1 max 2 óra. És utána? :)

Mit ajánlanátok? (nem szeretném elmondani, hogy kik azok, csak annyit, hogy egy rock együttes - régi - )

2010. szept. 13. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyik volt a leggázabb, legjobb, legfurcsább, legkommerszebb koncertélményük? Hogyan jött össze a banda? Hogyan írják a számokat? Ki tervezi az album borítót? Ki milyen erősítőt/hangszert használ. Ki milyen zenét szeret? Játszanak-e másik együttesben? Vannak-e másirányú projektjeik? Ha van, mennyire tudják a zenei, illetve szinpadi tapasztalatukat felhasználni hozzá? Háziállatok, kedvencek? Szeretnek-e játszani? Van-e káros szenvedély?

Ha meg normálisak, akkor ők is érdeklődőek lesznek. Tekintve, hogy zenészek, nagy adag exibicionizmus is lesz bennük.

2010. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, írtál jó dolgokat!

Egyébként már beszéltünk velük máskor, halál jófej, közvetlen emberek.

Köszönöm!

Írhattok még! :)

2010. szept. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!