Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A régi (eredeti) romane gila...

A régi (eredeti) romane gila együttestől több számot hol találok?

Figyelt kérdés

Már nagyon régi zenekar, feltehetőleg amerikai cigányok énekelték (egy cigány ismerősöm szerint amerikai akcentusuk van)

Kb. 50 éves zenekar, de nem találtam róla semmit, ez csak egy becslés.

Amikor beírom, hogy romane gila, egy modernebb zenekart ad ki, nem azt, amire én gondolok.

Van egy másolt cd- amin 10 szám van rajta, állítólag mind a 10 szám ugyanattól a zenekartól származik, de nem mindben ugyanaz az énekes énekel.


Ezt az egy számot találtam meg az interneten, azok közül amik a cd-n vannak: [link]

Ennek is van több feldolgozása,de ez az eredeti.



2022. márc. 15. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
YouTube
2022. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a youtubról linkeltem. Írtam, hogy amikor beírom, hogy romane gila, egy modernebb, újabb zenekart ad ki. Ami érdekelne, az nem egy új, hanem kb. 50 éves cigányzenekar.

Ha ez segít valamit: az egyik számban egy nő kiabálva énekel (abban is cigányul) valami olyasmit jelent, hogy fáj a szíve, egy csalódás miatt. (Ezt egy ismerősöm fordította le kb. 15 évvel ezelőtt.) A többinek nem tudom se a szövegét, se a jelentését

2022. márc. 16. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!