Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó együtteseket, dalokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig nem igazán hallgattam zenét, vagy amit hallgattam, az is a tesóimé, vagy a barátnőimé volt. Most viszont szeretném kialakítani saját zenei ízlésem, és tudom, furán hangzik, hogy ezt itt próbálom elkezdeni, de fogalmam sincs, hogy milyen együttesek vannak egyáltalán. Ezért gondoltam, kiírok ide egy kérdést, hátha tudnátok nekem ebben segíteni. Mindegy, hogy magyar, külföldi, miről szól, milyen stílust képvisel, minden tök mindegy, csak elszeretnék indulni valamerre, ebbe is, abba is belehallgatni, aztán valahol megállapodni. Légyszi, segítsetek, nagyon gáznak érzem magam (mert mondjuk az), de szeretnék ezen változtatni, csak nem tudom, min induljak el. Előre is köszönöm. (És ha lehet, ne veszekedjenek össze a különböző stílus jegyeket képviselő egyének. Köszönöm.)

2022. márc. 17. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Neoton Famíliától szinte mindent javaslok. Sandokan, SantaMaria, Volt egy lány, 220 felett, Lobo az idegen, stb...

Imagine Dragons-t is ajánlom, Radioactive, Demons, Believer, Warriors, stb...

2022. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

The Beatles

The Rolling Stones

The Doors

The Beach Boys

The Carpenters

Led Zeppelin

Pink Floyd

Velvet Underground

Animals

Elvis Presley


tőlük bármi jöhet

2022. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bridge City Sinners, In this moment, Las Historias, Lil Debbie, Alice Francis, Wax Tailor, Igorrr - de hát ez tök szubjektív.

Én úgy szoktam csinálni, hogy válogatásokat hallgatok a Youtube-on, és ami tetszik, annak utána járok.

Pl. ezt az oldschool hip-hop lemezt sokat hallgattam:

[link]


ugyanígy beírhatod ,hogybest metal/rock/triphop music from 2021/1999 stb.

jó keresgélést!

2022. márc. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és a segítséget!
2022. márc. 20. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy pl. ilyen szócikkekből kiindulni:

[link]

[link]

2022. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!