Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Teljesen kezdőnek milyen...

Teljesen kezdőnek milyen gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Idén lesz két éve, hogy elkezdtem dobolni, és bármiféle dallamhangszerhez eddig csak annyi közöm volt, hogy zenesuliban kellett xilofonon meg marimbán játszanom. Viszont egy kis ideje már azon gondolkodok, hogy lehet el kéne kezdenem gitáron tanulgatni. Max csak annyira használnám, hogy kedvenc dalaimat eljátszanám rajta, meg hasonlók, de komolyabban nem szeretnék foglalkozni vele. Zeneelmélethez nem nagyon értek, de ennek ellenére is megpróbálnám. Mivel nagyon analfabéta vagyok ilyen téren: milyen gitárt ajánlanátok nekem?

2022. márc. 20. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Cort AD810.
2022. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oldfire ***** válasza:
57%
Valamelyik olcsóbb gitárt ajánlom. Mert ha mégsem jönne be, nem dobtál ki sok pénzt az ablakon. Ha meg lesz kedved, energiád folytatni, még mindig vehetsz egy komolyabbat.
2022. márc. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nejlonhúros, normál méretű gitárt.
2022. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. Tenyleg jo
2022. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, volt nálam is egy Cort AD810 tényleg nagyon faxa. A 12 húros is!
2022. ápr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!