Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amikor Rock/Metal zenét...

Amikor Rock/Metal zenét hallgattatok otthon, a szüleitek nem voltak tőle a plafonon?

Figyelt kérdés
Azaz nekem volt ilyen hozzászólás a részükről, hogy :-Mi ez az ordítozás, kapcsold már ki ezt a hülye zenét, mert szétmegy a fejem tőle! Én néha napi szinten, és egyedül vívtam velük a harcot, mivel senki se szerette ezt a műfajt.Ők csak ilyeneket szerettek, mint a Hungária,Neoton, Apostol, Sprint,3+2, lakodalmas nóták, vasárnap meg jó ebédhez szól a nóta! Na nekem meg ezektől volt herótom! Volt, hogy nem is ebédeltem a szüleimmel vasárnap, mert egyszerűen nem bírtam azt a muzsikát, még étvágyam se volt!Nektek is voltak ebből eredően hasonló esetek, konfliktusok?

2022. márc. 26. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fülhallgatón keresztül hallgatom, úgyhogy nincs miért szólniuk.
2022. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Füles szintén, így akkro és oylan ahngerővel hallgatom amikor jól esik.
2022. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Még sohasem volt. De szerintem beszéld meg velük. 50-50%ban hallgassátok/ vonulj el, füles. Szabad tudni milyen zenekart hallgatsz? Én is rajongok egyért. :)
2022. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A családomat sose zavarták a zenék, amiket hallgattam. Szüleim nem nagyon hallgatnak zenét, így szerintem nekik kb. mindegy volt hogy a tévé megy, az utcáról a kamionok hallatszanak be, vagy zene szól. 14-17 éves koromban erősen rockzenei műfajok felé tendáltam, és gyakran hallgattam hangszórón zenét, de sose üvöltettem. Persze tudom, hogy vannak olyan szülők, akiknek ez elvi kérdés, és nekik nem a hangerő a bajuk, hanem a dolog számukra idegen mivolta. Belegondolva kicsit meg is lep, hogy nálunk ebből pont nem volt sose konfliktus... Anyámmal tinédzserkoromban nem volt épp jó a kapcsolatunk (mára meg már nem is tartom vele), egyfolytában nonszensz hülyeségekkel csesztetett, gyakorlatilag nem volt olyan nap, hogy ne üvöltöztünk volna egymással, de abba pont sose szólt bele, hogy milyen zenéket hallgatok.
2022. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szomszéd hallgatott mindig metált. A szülei szájba lépéssel fenyegették.
2022. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel apám vitt bele engem a műfajba, nem voltak konfliktusok. Anyámat nem igazán érdekelte soha, vagyis muszáj volt alkalmazkodnia.
2022. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

3.válaszoló!

Magyarok közül:Akela,Pokolgép, Ossian, Moby Dick, régi Tankcsapda,Kalapács, Rómeó vérzik,Lord,Omen,Auróra,Hard,Bloody Roots.

Külföldi:Judas Priest, Iron Maiden, Accept, Primal Fear, UDO,Motörhead,Mayhem,Marduk,Possessed,Lock up,Dismember,Destruction,a Max Cavalera féle Sepultura, Vomitory,Six feet under,Cannibal Corpse.

2022. márc. 26. 22:51
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Anyám, apám is szereti a jó zenét, sosem volt belőle konfliktus. Mondjuk Ossianért én is szólnék a gyerekemnek xD
2022. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
83%
Én a Nightwisht hallgatom ❤️ 3.válaszoló voltam.
2022. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Pont Nightwisht hallgatok :)

#6 vagyok

2022. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!